Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatóak a "normális"...

Hol találhatóak a "normális" "cool" és igényes emberek? (férfiként kérdezem)

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, már mindenféle emberrel próbáltam barátkozni.

A következő típusok vannak. Könnyen jön, szinte nyomul.

1:

- 35-40-50 éves alkeszforma, kopasz, vagy kopaszodó "namajdénjólmegmondom, de amúgy én vagyok a világ legjófejebb embere" figurák.

2:

- 25-50 év közötti őrültek, bozontos hajú szakállas hippik, csövesféle formák, akik mind azt gondolják magukról, hogy saját univerzumot alkottak és megértették a világ bölcsességeit. Nagyon barátságosnak tűnnek, de természetesen ha bármi komoly kérdésed van, vagy bármiben számítanál rájuk úgy hagynak cserben mint a franc, még egy bonyolultabb kérdésre sem válaszolnak ami nem épp róluk szól.

ezek közül az összes 16-19 éves fiatal lányt akar magának természetesen és azt gondolja, hogy ő a californiai nyugati világmodell. (amivel nem is lenne baj ha valóban azok lennének)


3:

-energiaszívók, pletykások, ők nagyon tapadnak ha elégedettek az életviteleddel, de nem éppen azért mert meg szeretnék ha osztanád velük, hanem mindent magukba szívnak, hogy hogy élsz, mit csinálsz, hol, kivel. Megkeresik a gyenge pontjaidat és az erős pontjaidat. Az erős pontjaidat elmesélik a haverjaiknak akik általában az 1-es kategóriába tartoznak, a gyenge pontjaid alapján meg eltávolodnak, hogy ugyan ők nem állnak le ilyenekkel mint te.


4:

- sokat utazom, szóval itt jönnek a külföldiek. Hasonló mint a 2-es típus, de egy fokkal magasabb kaliber, külföldön élő szegény sorból származó kelet-európaiak, ázsiaiak, vagy nyugat európából származó csövesek, sittesek, drogosok. Szintén azt gondolják, hogy ők a világ összes polgára számára követendő példák, de a szigorúan védett köreikbe ami főleg arról szól, hogy minél több nőt gyűjtsenek maguk köré (ha az illető férfi) sosem engednek majd be. Mindig, minden áron megtartják a hamis egyensúlyt, a szinte tesó szintű barátkozás, és a lány társaságokkal töltött idő eltitkolásához. Ha az illető nő, szinte biztos lehetsz benne, hogy semmi más nem érdekli csak a pénzed, és az, hogy rajtad keresztül mekkorát léphet esetleg a társadalmi ranglétrán, (magyarországon is sok ilyen van)


Na engem a következő dolog érdekel:


Hol vannak a normális társaságok. Aki se nem alkesz, se nem univerzumhippi, se nem lepukkant, se nem kapuzárásos 50 éves, se nem valami buta szegény kölyök, vagy olyan nő aki csak a pénzt nézi, akikkel el lehet menni sütögetni, vagy kimenni egy tóhoz, vagy elmenni kirándulni vagy utazni egyet. Ilyen társaságok hol vannak, ilyen emberekre hogyan lehet rálelni? Őszíntén kérdezem.


2023. aug. 8. 14:46
 1/6 A kérdező kommentje:

Valahogy úgy képzelném el mint az amerikai filmekben amikor mutatják, hogy egy baráti társaság lemegy mondjuk sütögetni, horgászni, a tavakhoz vagy egy vendégházba. Általában a horrorfilmek szoktak így kezdődni és egészen addig amíg a gagyi horror rész el nem kezdődik nagyon jó mindig a történet.


Jó baráti társaság akiknek stabil az élete lemennek egy vendégházba, tóhoz, hegyekbe, vagy erdőbe és ott élvezik az időt. Nincs közöttük univerzumhippi, nincs közöttük gold-digger(aranyásó) nincs közöttük lepukkant kopaszodó 50-es figura, hanem általában egy rangú, sportos, jól táplált fiatal srácok és csinos fiatal nők.

Hol van ilyen???????????


Remélem legalább 100 emberből lesz legalább egy, aki érti a kérdésemet. Őt arra kérném meg, hogy minél részletesebben válaszoljon. Hátha rájövünk a megoldásra.

2023. aug. 8. 14:49
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon átérzem ezt a leírást.

Ahogy te is írtad: SPORTOS jól táplált fiatal srácok és csinos fiatal nők. Szerintem pont a sportolók között vannak a legnormálisabb emberek. Alkoholizmus, lepukkantság kilőve, lazák, nem erőltetik a nagy jópofaságot. Járj el például küzdősport-egyesületbe, túrázó csoportba, akármilyen edzésre.

2023. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem kellemes emberek kb csak pszichológiához közelálló vagy azon a területen léteznek. Ma annyi igénytelen ember van (testileg-lelkileg), hogy nekem már megszólítani sincs kedvem 10/9 embert.
2023. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Manapság tényleg kevés a normális ember. Nehéz igazán normális barátot találni.

Ezt a korszellem teszi. A kérdező által leírt típusokat termeli ki nagyrészt a mai társadalom, ilyenné formálódnak az emberek nagyrészt. Amúgy teljesen véletlenül lehet normális embereket kifogni, szinte bárhol.

2023. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legtöbbjük be van gubózva a családjával, gyerekeket hurcolgatják edzésről szakkörre; meg csomó ugyanolyan ember, mint te, akiknek fogalmuk sincs, hol kellene ismerkedni, és nem is próbálkoznak.
2023. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok, csak nincs időm emberi kapcsolatokra, bár jól jönne egy normális/igényes barátság. 46 éves, kétdiplomás PhD (kutató), aki négy idegen nyelven dolgozik gyakrabban. (A három állásom mellé most szerzem be a negyediket).
2023. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!