Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez szerintetek miért van így?

Ez szerintetek miért van így?

Figyelt kérdés
A mostani munkahelyemet nagyon imádom, a kollégáimat is szeretem és tényleg azt gondolom, hogy nagyon jó a csapatunk. Az előző munkahelyemet nem szerettem, se a melót se a kollégákat de kellett a tapasztalat és a pénz, szóval viszonylag sokáig kihúztak ott, amíg nem találtam új melót. Ezt a melót imádom és nagyon hálás is vagyok érte. Lassan két éve vagyok a cégnél, eljöttem szülési szabadságra, megszültem a kisfiamat. Egyik kollégám (előttem egy hónappal kezdett) előttem fél évvel ment el szülni, ő alig beszélt a többiekkel a csapatból (csak dolgozott aztán annyi, nem beszélgetett senkivel), mégis amikor megszülte a babáját kapott a csapattól ajándékot (aki akart adhatott bele pénzt és a főnök vett neki ajándékot meg csináltunk neki virtuális üdvözlőkártyát ami nem került semmi pénzbe). Én nem kaptam semmit. Üdvözlőkártyát sem :( Amikor valakinek szülinapja volt a csapatban én mindig felköszöntöttem, szívesen segítettem bármikor melóban is bárkinek és mindig kedves voltam mindenkivel. Nem , nem ilyen színlelt kedvességre gondolok…hanem ami tényleg jóindulatú kedvesség (én azt vallom hogy a kedvesség igenis számít, ingyen van és be lehet aranyozni vele a másiknak a napját vele). De én egy üdvözlőkártyát se kaptam és rosszul esik nagyon hogy a másikat nem is érdekli mi van a többiekkel, elmegy szülni és kap ajándékot meg jókívánságokat. Engem érdekelt, mi van a többiekkel, beszéltem is velük stb és én nem kapok semmit. Ne értsetek félre, nem irigy vagyok, örülök, hogy ő kapott ajándékot és szebbé tettük vele a napját, csak nem értem, hogy van ez. Vagy engem nem szeretnek? Vagy miért van ez? Mégegyszer mondom, nem, nem vártam el de számítottam rá (hát na…előttem ment el szülni, tudtam hogy ő kapott ajándékot a csapattól, így azt gondoltam én is fogok). És igen, rosszul esik, mert a virtuális üdvözlőkártya nem kerül semmibe de még arra se vette senki a fáradtságot:( Kicsit igazságtalannak érzem, mert mindig kedveskedtem (jó szívvel és nem vártam cserébe semmit soha) de úgy érzem, mindig én vagyok az, akinek csak adnia kell.
2023. aug. 13. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos erre azt tudom mondani, hogy ilyen gonoszak az emberek.

De nagyon remélem, hogy majd te is kapni fogsz valamit. Ő egyből kapta, vagy pár napra rá?

Veled is őszintén kedvesek a munkatársaid szerinted?

2023. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán pont miattad volt olyan lelkes, és barátságos az a hely, hogy volt érzelmi plusszotok, hogy a kolléganődnek küldjetek üdvözlőkártyát, mire pedig elmentél, eltűnt a közösség szíve, motorja. Érted már?


Gratulálok a babához :)

[link]

2023. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!