Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis mihez kezdjek?

Mégis mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom az egyik legjobb barátnőmért. Nem rég lett vége az első kapcsolatának, amiről azt mondja hogy nem viselte meg, de ő az a fajta lány, aki ezeket nem mutatja ki.

A pali nagyon kihasználta, manipulatív volt, stb.


Van ennek a barátnőmnek egy legjobb meleg fiú barátja, nevezzük N-nek.


Na mármost N-ről azt kell tudni, hogy nem normális. Teljesen elmebeteg, nagyon durva dolgokban volt benne.


A barátnőm és N kb 1 éve barátok. Én a barátnőmmel 2 éve vagyok jóban.


Az utóbbi időben a barátnőm egyre jobban eltávolodott tőlem, nem ír, pedig szinte egész nap aktív.


Hogyha én írok neki, akkor viszont sokáig tudunk beszélgetni.


Van egy csoportunk ahol az egész baráti társaság van benne (összesen 5 személy), és ha oda írunk akkor azokat csak leláttamozza, vagy likeolja, akkor is, ha mondjuk kifejezetten neki szólnak a dolgok.


Nagyon sok mindent már nem is oszt meg, vagy mindent csak utólag, pl hogy vágja magát, vagy hogy az exe mennyire manipulativ volt. Arról sem tudtam hogy a csávó belemanipulálta abba, hogy lefeküdjön vele a barátnőm 1.5 hónap járás után.


És nem arról van szó, hogy mindent akarok tudni a barátnőm életéről, mert nem. De mostmar ott tartunk hogy semmit sem tudok róla. Elég gáz dolgokba keveredik, pedig még le tudnánk beszélni ezekről. Csak hogy semmiről sem tudunk. A barátnőm azt mondta, hogy nekünk azért nem mondja ezeket, mert nem akar minket terhelni. Amit megértek, de amúgy már mondtam neki hogy engem ezek nem terhelnek le, örülök ha tudok segíteni.


Az egyetlen ember aki tud mindenről, az N. Mint mondtam, az az ember nem normális. Amikor személyesen találkozik a barátnőmmel, akkor random megkérdezi, hogy megvághatja, vagy elnyomhatja -e a cigaretta csikkjét a barátnőm bőrén. És ami még rosszabb, hogy ezt a barátnőm megengedi...


N folyton viszi bele az ilyesmi dolgokba, és attól félek hogy kezdi a barátnőmet ellenünk hangolni. Ezt abból gondolom hogy minél régebb óta vannak jóban, annál jobban hidegül tőlünk el a barátnőm.



Attól félek, hogy valami nagy gáz fog vele történni, vagy hogy végleg elvesztem, amit meg nem szeretnék, mert nagyon fontos ember nekem.


Mégis mihez tudnék kezdeni? Köszi ha elolvastad.



2023. aug. 18. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Majd kap az élettől pár pofont es kinövi hogy befolyásolni tudják. Addig meg ha neki ez a kenyelmes, menjen a feje utan meg ahogy vezetik.

Már a hanyagoló meg iranyito neveléssel elett cseszve csóri.

2023. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tinik vagytok? Belemanipulalni valakit abba, hogy lefekudjon a pasijaval masfel honap utan?
2023. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez történt..
2023. aug. 19. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!