Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mégis mihez kezdjek?

Most mégis mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Egy hatalmas pók veszett el a lakásban és arachnofóbiás vagyok nagyon. Folyton úgy érzem hogy rajtam van és nem bírok nyugodt lenni a tudattal hogy itt van valahol.

2022. aug. 29. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy nagy pók jött be, a kicsikkel semmi bajom, de ez egy madárpókkal vetekedett. Nem nyúltam hozzá, aztán eltűnt. Talán egy hét múlva bújt elő ismét, akkor a férjem is otthon volt. Még ő is azt mondta h para, de azért kidobta. Szóval simán lehet h elbujt és békén hagy téged is napokig.


Amúgy ezt a fóbiat nem lehet kezelni? Elég nehéz lehet együtt élni ezzel

2022. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy a természetes ellensége, sem a célpontja.

Nem akar veled-tőled semmit, de engem is zavarna persze.

A legkevésbé "humánus" ha összeporszívózod, érdemes egy félbevágott üdítős flakonnal becserkeszni, és egy karton lappal lezárva kijuttatni a szabadba.

2022. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyira félek hogy nem merek mozdulni sem innen, reggel jön haza anyukám, azt mondta ő majd megkeresi, remélem megtalálja.
2022. aug. 30. 01:00
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

Pszihologus


Rokonoknak segített amikor már a zárt cipőbe se mert belelépni amíg azt valaki nem ellenőrizte és kirázta a ruhákat felvétel előtt.


Most már nem fél, nem tudom mit csinált vele de a normál lakás pókoktol nem fél

2022. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!