Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azoknak akiknek vannak ellenke...

Azoknak akiknek vannak ellenkező nemű barátai hogyan kerülik el a kellemetlen helyzeteket?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy sok fiúnak vannak lány barátai és fordítva...


Hogyan kerülitek azt el, hogy össze kössenek Titeket vagy hogy féltékenyek legyenek rátok?


2023. aug. 20. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%

Akik nálam barátzónásak azok a saját nőjüknek se kellenek..folyamat ki vannak dobva. En meg lefeküdni se bírnék velük nálam már ott megállt az egész. Másoknak meg kesőbb esik le..

Szoval vagy nem is tudnak rólam.eleve, vagy nagyon nem is érdekli őket, mert nem is ragaszkodnak a pasihoz, féltékenység nincs.


Egyetlen volt csak aki engem felhivott meg nagy hanggal elkuldott melegebb éghajlatra exem tole is elvett 4 évet aztan kidobta. Neki se esett le éveken át se kivel van.

2023. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%

Szóval akik vannak pasibarátaim azok mind vagy nárcik, vagy kötődési zavarosak, vagy egyéb tikkjük van, amiért kapcsolatra teljesen kizártak, alkalmatlanok,m viszont programozni éttermezni haverkodni mindenre jók mert jófejek. Akiket meg felszednek mind szívnak csak.


Nekem ezek a dolgok valahogy már megismeréskor leesnek helyből, más nöknek meg nagyon nem.

Van olyan is.aki meg képes volt alkoholista dührohamosnak szülni is akinek bi hajlama is van. Az exnej ma se tudja hogy biszex az exe meg azt se hogy molesztálja a gyereket is.

2023. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, akik kellően magas EQ-val, azok számára nem okoz gondot. Ha bármelyiknek is gondja van ezzel, ott előbb-utóbb lesznek gondok.
2023. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy.


Én gyakran megkapom egy ismerősöm barátnőjére, hogy ő a csajod? Mindig elmondom, hogy nem, és zajlik tovább az élet.

Ki előtt kellene titkolni, vagy miért kellene elkerülni ezeket a helyzeteket? Egyáltalán miért lenne kellemetlen?


Amikor megismerkedtem a párommal, mind a ketten tisztában voltunk azzal, hogy a másiknak vannak ellenkező nemű barátai. Van, aki a közös társaságból, van aki kicsit távolabbról.

Mivel tudtuk amikor össze jöttünk, így soha nem volt belőle se féltékenykedés, se irigykedés, se semmi.

Aki ismer és fontos az tudja, hogy mi a helyzet, aki meg csak megjegyzést tesz, az nem mérvadó.


Felnőttként kell kezelni a dolgokat, aztán mindjárt nem merülnek fel ilyen kérdések az emberben.

2023. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt már erre példa, hogy sokat logtunk együtt erre a pletykás Dórika már azt terjeszti hogy tetszünk egymásnak (közben mindketten boldog párkapcsolatban).

De van egy alapszabály: ha egy ember nem ksmer téged rendesen, akkor nem kell magadra venni a dolgokat. Most kit érdekel, hogy mit beszél az ilyen össze -vissza? Ezt neked kell helyre tenni a fejedben, hogy toljni tudj az ilyenekre, mert az életben még nagyon sok ilyen, ettől durvább helyzet is lesz.

2023. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Azért az 1 és 2-es leírja hogyan is gondolkodnak a nők... a többi csak önámítás.


Ezzel kicsit nőtt az önbizalmam, az önértékelésem, hogy nincsenek női barátaim.


30/F

2023. aug. 20. 14:20
 7/22 anonim ***** válasza:
5%

Igen a nők igy gondolkodnak hogy kapcsolatra alkalmas vki vagy nem. Keményen szűrni kell. Es igy se válogatnak eléggè mert 50% a vàlások aránya a sok barompasi miatt.


Es akkor megint mi van? Te vagy a hibás ha megcsalnak átvernek megvernek megaláznak veletlen se a pasi mert te választottad.

Ugye?

Aztan ha meg válogat egy nő az a baj.

2023. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Volt 1 éve egy munkahelyem ahol pár nő akart velem BARÁTKOZNI most így utólag de hálás vagyok, hogy offoltam Őket, még a munkahelyet is ott hagytam :D


Sztem azért vigyázzatok ezzel, mert egy-két pasi átláthat a szitán, lehet nem fogja érteni, de gyanakodni fog :) ;)

2023. aug. 20. 14:39
 9/22 anonim ***** válasza:

Nyilván tudják mivel ők maguk mutatkoznak be, ők mondják el, vagy elég simán ismerni őket.


Ezeket nem a nők gondolják hanem tények a pasikról. Nem kitalációk nem gúny vagy lenézés. Hanem aki dührohamos az dübrohamos. Aki drogos az drogos. Aki kötődési zavaros az kötődési zavaros es igy tovább.


Itt nagyon nem arrol van szo hogy a nők találnának ki rosszindulatbol aljas gondolatokat a pasikrol magukban. Hanem ott áll előttük feketén fehéren.

2023. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Csak vannak nők akik becsukják a szemüket vagy hülyék vagy illuziókat kreálnak es megy a love meg gyerekcsinálás is ilyeneknek. Aztán a válás/szakítás. Es marad a havernőnek a szokásos popcorn éttermek progik meg ami addig is ment.
2023. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!