Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy ismerted meg a legjobb...

Hogy ismerted meg a legjobb barátodat?

Figyelt kérdés

Hogy ismerted meg a legjobb barátodat? Mit adsz tanácsként azoknak pl. akinek meg van kivel akkar jóban lenni de nem tudja, hogyan is csinàlja / aki nem merr barátkozni /stb.


Arra gondoltam, hogy ez segíthetne egy pár embernek akik magukban szorongnak vagy csak nem tudják hol is kezdjék...

( negtív emberek kíméljenek, előre is köszönöm!)



2023. aug. 21. 23:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem emlékszem, újszülöttek voltunk
2023. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Kitana. ***** válasza:
74%
Munkahelyen, de spontán, nem úgy, hogy kinéztem volna, hogy vele jóban akarok lenni… Csak beszélgettünk, jól elvoltunk, úgyhogy elkezdtünk melón kívül is együtt lógni néha.
2023. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
oviban ismertem meg, nagyon nem birtam! aztan veletlen osztalytarsak lettunk es mindketten ugyanolyan visszahuzodoak voltunk, talan igy “talaltunk egymasra”. ma mar 16 eve o a legnagyobb tamaszom es motivaciom az eletbe amellett hogy a sulimban (sajnos mar nem egy suliba jarunk) en vagyok az egyik legnepszerubb lany (semmi nagykepuseg de nem lehet nem eszre venni hogy nagyon sokan kedvelnek) ugyhogy egy olyan lanybol, mint amilyen en voltam, aki minden szunetben rajzolgatott mert nem volt baratja lehet olyan lany mint amilyen vagyok: millio barat ezrek akikben megbizok, hazibuliba megyek/tartok minden hetvegen… csak talaljatok meg onmagatokat! javaslom egyebkent hogy hogyha van egy masik olyan lany/fiu (igazabol ez most tokmindegy) aki egyedul ul, nem beszel senkivel ( de persze azert nem azon a furcsa modon aki meghozza igenytelennek is nez ki) akkor menjetek oda hozza, hisz 1bol lesz a 100 ;))
2023. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 hosszúhajú ***** válasza:
84%
az egyiket itt a gyakorin :O rám írt mikor egy kérdést tettem fel, hogy pont abban a helyzetben van, mint én. aztán átmentünk gmail-be.
2023. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Szeged Csillag.

Olee 48F

2023. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
hm, az egyiket gimiben, a nagyon szociális osztálytársunk pont mi kettőnket választott ki a nem szociális emberek közül, hogy legyünk a barátai, a másikkal egy lakóközösségben laktam együtt, és miután elköltözött is barátok maradtunk. ismerkedj, légy normális, aztán vagy lesz belőle mélyebb barátság vagy nem. erre nincs tuti recept.
2023. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Pont itt gyakorin.

Sport témakörben válaszoltam és rámírt, hogy mióta sportolok stb

2023. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Főleg #3 nak. 😊
2023. aug. 22. 00:10
 9/19 anonim ***** válasza:
Koltozes utan egyedul ultem a jatszon es odajott hogy focizunk e. Kb 8-10 lehettem, mar 20+ eve barat.. Van meg par 15-20 eve meglevo. Oket az uj tarsasag altal ismertem meg. Haver, haverja..
2023. aug. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Buszon leült mellém :D

Egy gimibe jártunk, akkor voltam gólya, ő pedig felettem járt eggyel. Első évemben még mindketten kolisok is voltunk, utána már egyikünk sem (😅), szóval elvétve ugyan, de láttuk egymást a folyosókon. Köszönésnél tovább addig nem jutottunk.

Aztán én a buszpályán szálltam fel ennél az ominózus esetnél, ő pedig pár megállóval később, de olyan tömeg volt, hogy alig volt hely, én pedig szóltam neki, hogy nyugodtan üljön mellém.

Aztán beszélgetni kezdtünk, és pillanatok alatt megtaláltuk a közöshangot, és a mai napig (lassan 10 éve) tartjuk a kapcsolatot, beszámolunk egymásnak mindenről. Persze, már nem minden olyan, mint akkor, de azokért az emlékekért így is nagyon hálás vagyok.


Tudom, klisé, de nekem eddig tényleg az vált be, hogy nyitott, megközelíthető és érdeklődő voltam. Illetve, hogy kezdeményeztem beszélgetést olyanokkal, akikkel már volt pár pozitív (!) interakciónk.

2023. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!