Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezelítek, milyen...

Hogyan kezelítek, milyen érzés számotokra, amikor egy nagyon jó barátodnak fontosabb lesz a párja mint te vagy?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom kivel naponta beszélünk együtt mentünk nyaralni stb, úgy néz ki hogy egy új kapcsolata alakul, most randiznak, vele olyanokat csinál, meg amit velem soha, például ő már 11:00 kor alszik mindig kértem, sokszor hogy menjünk már el szórakozni ide oda de nem akar mert ő tizenegykor már aludni akar.... most tegnap éjjel kettőig tartott a randi. Nagyon fontos neki el nem engedte hogy minden második héten hazamenjen szüleihez ez neki nagyon fontos dolog volt tehát hiába volt valami program és kértem hogy menjünk, ő a szüleihez fog menni, most az új párja miatt természetesen lemondta a szülők látogatását... és ez csak a kezdett még együtt sincsen ha összejönnek én biztos másodhegedűs leszek...
2023. aug. 22. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Így lenne normális.
2023. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Alapjában tudom... csak ilyenkor nincs rossz érzés bennetek hogy te csak egy másodhegedűs leszel azzal akivel eddig szoros lelki kapcsolatot ápoltál....
2023. aug. 22. 10:19
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Nincs rossz érzés, mert én is ezt csinálom ha párom van. Szerezz te is magadnak és akkor nem kell ilyen hülyeségekn agyalnod.
2023. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem, mert én nem vagyok önbizalomhiányos, nem a havertól, baráttól várom el, hogy reptessen és csak úgy cselekedjen, ahogy nekem jó.

Viszont a problémádat átérzem, mert voltam ilyen, mint te, de dolgoztam magamon.

2023. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor mire jó a barátság? Mi értelme az egésznek ha párodtól úgyis több mindent megkapsz?
2023. aug. 22. 10:30
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Pontosan tudom, hogy mit érzel, mert én is hasonló szituban vagyok most benne.

Tudom, hogy ez lenne a normális, és nem is akarok emiatt hisztit csapni, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincs bennem is egyfajta sértettség, frusztráció. Főleg amikor hozzád hasonlóan azt látom, hogy olyan dolgokat is megenged/megtesz neki már az ismerkedés ideje alatt, amire én hiába kérleltem őt hosszú ideig (és itt most semmilyen 18+os dologra nem kell gondolni!) Elhiszem, hogy vonzódik hozzá meg minden, de basszus, ő hivatalosan még akkor is csak egy idegen, engem meg már ismer sok-sok éve, és azt hittem, hogy ezalatt az idő alatt lett köztünk már egy felépített bizalmi szint. Erre én mindig "be lettem csicskítva", de annak a kvázi idegennek persze egyből minden meg van engedve...

2023. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

De nem mindent. Lehet a párom utálja Azahriát, én meg kedvelem és a barátom is. Nyilván akkor a barátommal megyek a koncertre.

Vagy a párom érdeklődési köre a motorok, autók, szerelés, bütykölés, nekem meg a haveromnak meg a növények, túrázás, akkor is program a baráttal, párom meg a bütykölős haverjával szerelget.

Itt romlik el minden kapcsolat. Hogy egy embertől várunk mindent.

2023. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Engem is leszart a legjobb barátom,amikor elcsavarták a fejét.

Mikor bánata volt,akkor persze megtalált. Meguntam, írtam neki,hogy ne panaszkodjon olyanra, akivel este dug.

Ki is hűlt az egész,nem rajtam múlt. Tervezett találkozás már nincs is.Véletlen, ha az utcán látjuk egymást.

Mondjuk az is igaz, ha néha előjönne a párja lába közül,akkor észrevehetné, hogy más is van a világban.

Ráadásul olyan párja, akivel pár év alatt legalább nyolcszor szakított hol egyik, hol másik. Mégis visszamásznak egymáshoz.

Olyan barátom volt előtte, hogy soha ilyen nem volt az életemben.Mikor volt párom, a barátaimat akkor sem hanyagoltam el.

2023. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Nincs rossz érzés, szerintem normális hogy az ember azzal tölt több időt akivel közös életet, akár családot tervez, és nem feltétlenül a haverokon lesz a fókusz.
2023. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
A szerelemnél egész más hormonok szabadulnak fel, mint egy barátságnál. Sokkal intenzívebb. Mintha bedrogoznál. Ezt az érzést akarják folyton átélni, ezt egy barát mellett nem lehet. Ezért van ez. Legalábbis szerintem.
2023. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!