Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha van valaki...

Mit csináljak ha van valaki akit nagyon szeretek de nem érzem vele jól magam?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki nagyon fontos nekem, sok időt töltünk együtt és szinte egyfolytában beszélgetünk, rengeteg boldogságot okoz. Ez a helyzet teljesen új számomra, mert még soha nem volt olyan barátom, aki ennyire törődne velem és ilyen érzéseket váltana ki belőlem. Néha úgy érzem túl sok nekem és nem tudok mit kezdeni azzal a sok szeretettel amit kapok tőle. Egy ideje minden apró sértő dolog amit mond borzasztóan fáj nekem és a legkisebb dolgok is megbántanak. Gyakran amikor ír nekem nyomást érzek és ideges leszek,elég nehéz leírni pontosan de egy hatalmas belső feszültség ami testileg és lelkileg is kihat rám. Volt rá példa hogy ha nem mentek jól köztünk a dolgok teljesen összezuhantam egy kis időre. Amikor néhány napig direkt nem beszélek vele sokkal nyugodtabb vagyok és jobban érzem magam. Tudom hogy nem szabad elveszítenem őt, mert fontos számomra, de nem tesz jót nekem és fogalmam sincs hogy miért érzem ezt, hiába próbálom megfejteni magamban. Mit kellene tennem? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2023. máj. 9. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

"Egy ideje minden apró sértő dolog amit mond borzasztóan fáj nekem és a legkisebb dolgok is megbántanak"


A szeretet nem bánt. Nem sért.

2023. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben nemrég, ha gondolod írj.
2023. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Nem érdemled meg a barátodat.

Nem szereted,ez világos.Egyike vagy azoknak,akik önzőek és csak a maguk egójával foglalkoznak. Ha valaki fontos az embernek,akkor nem tűnik el előle.

Volt egy barátom,akit szinte testvérként szerettem.Három éve párkapcsolata van,és azóta magasról letojja,mi van velem.Pedig sok sérelmet okozott,sokszor volt cinikus,vagy nyers,de ez öt percig esett rosszul.Szerettem őt annak ellenére és minden perc egy élmény volt.

Sokkal jobban fáj az,hogy egy olyan kapcsolat miatt,amiben sok bántás érte,amit legalább hatszor szakítás-újrakezdés módon élnek, nos emiatt a kapcsolat miatt viselkedik így velem.

Már nem tartom barátomnak,teljesen közömbösen tudok rá gondolni.Nem érdemli meg a figyelmet.

2023. máj. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen neműek vagytok?

Nekem úgy tűnik a leírtakból, mintha kicsit többet éreznél iránta.

2023. máj. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

"Egy ideje minden apró sértő dolog amit mond borzasztóan fáj nekem és a legkisebb dolgok is megbántanak. Gyakran amikor ír nekem nyomást érzek és ideges leszek,elég nehéz leírni pontosan de egy hatalmas belső feszültség ami testileg és lelkileg is kihat rám."

Tűpontosan érezzük, amikor egy kapcsolat nem jó. Akár családi, akár baráti, munkahelyi, párkapcsolat. A testünk tökéletesen jelzi, csak nem tudjuk mi az. Mert ugye a "biztos jót akar, meg nincs más, akivel beszélgethetek" erősebb.

2023. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem itt kellene megkérdezned a barátod háta mögött, hanem vele megbeszélni őszintén.
2023. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!