Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátságot gyermekesekkel...

Barátságot gyermekesekkel vagy gyereket nem tervezőkkel sikerült jobban kialakítanod és te melyik csoportba tartozol?

Figyelt kérdés

1.Vannak akiknek van gyerekük vagy szeretnének.

2.Vannak akik szerettek volna gyereket, de anyagi, egészségi, vagy egyéb okok miatt lemondtak róla.

3.Vannak akik nem terveznek gyereket, kettesben szeretnének párjukkal lenni, munkájukkal, hobbijukkal foglalkozni.


Te hová tartozol ezek közül és a felsoroltak közül melyik "csoporttal" tudsz legsikeresebben barátságot kialakítani?



2023. aug. 23. 14:44
A kérdező szavazást indított:
Van/szeretnék gyereket. Gyermekesekkel.
Van/szeretnék gyereket. Gyermeket nem tervezőkkel.
Van/szeretnék gyereket. Egyaránt.
Lemondtam, hogy gyerekem legyen. Gyermekesekkel.
Lemondtam, hogy gyerekem legyen. Gyermeket nem tervezőkkel.
Lemondtam, hogy gyerekem legyen. Egyaránt.
Nem szeretnék gyereket. Gyermekesekkel.
Nem szeretnék gyereket. Gyermeket nem tervezőkkel.
Nem szeretnék gyereket. Egyaránt.
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék gyereket, és főleg gyerektelenekkel tudok jól kijönni. Amúgy nincs bajom a gyerekesekkel, csak ők (nyilván érthető okokból) nem annyira érnek rá, spontán programokra nem nagyon hajlanak, stb.
2023. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a barátokkal való beszélgetéskor a gyerek az eleg ritkán jön elő ezért bármelyik csoporttal könnyen alakítok ki barátokat ha van közös érdeklődési kör.

És eddig szerencsem is volt, mert olyanokkal kerültem barati viszonxba akik nem akarják mindenáron rámerőltetni a saját elképzeléseiket, csak megbeszéljük a dolgokat és kész, így még azt sem mondhatom hogy konfliktusforrás lehet.

2023. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátaim pár évvel fiatalabbak, mint én, nagyrészt nincs párkapcsolatuk (huszonévesek vagyunk). Akik komoly kapcsolatban vannak, házasság előtt állnak, nem terveznek gyereket. Amint valamelyiküknek gyereke lesz, valószínűleg tudatosan fogok távolságot tartani.
2023. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Messzire elkerülöm a gyerekeseket, meg a gyerekes ismerőseimet is, mert másról nem szólnak a találkák, mint a gyerek mit eszik, mit csinál, mennyi szót mond, már bilizik, stb.stb. Halálosan nem érdekel, van ezer másik téma, amiről lehetne beszélgetni, nem kell rágyógyulni a gyerekre.
2023. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!