Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha részegen egy lány rámozdul...

Ha részegen egy lány rámozdul egy pasira, ölelgeti simogatja csókolni akarja, az jelent volnzalmat, vagy csak az alkoholnak tudható be?

Figyelt kérdés
2023. aug. 27. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"az jelent volnzalmat"

Lehet.


"vagy csak az alkoholnak tudható be?"

Az is lehet.

2023. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, szóval a nők ha isznak akkor bárkivel képesek kikezdeni, ha tetszik neki ha nem? Én em tudnék olyan csajhoz bújni ölelgetni simogatni aki nem tetszik valamennyire.
2023. aug. 27. 08:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire tetszik, de tudod, részegen minden csaj 10/10. Na valahogy ők is így láthatják
2023. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

A nőkbe ne keress logikát. Tökmindegy, hogy részeg vagy józan.


Ha kedves veled, mosolyog rád, a közeledben van és esetleg akkor te rákérdezel vagy lépsz mert tetszik neked a csaj, értetlenkedve fogja azt mondani, hogy de ő csak azért ilyen veled mert kedvel és jó barát vagy.


Ha egy ótvar bunkó, rád se néz, a hátad mögött elhord mindennek, valójában meg beléd van esve.


Én egy konkrét esetet is tudok írni neked: van egy csaj a munkahelyemen, aki állandóan koslat egy srác után, de a srác totál semleges vele. Mindegy, együtt dolgoznak. 10-ből 10 embernek totál egyértelmű, hogy a csaj odavan a srácért.


Volt a nyáron egy céges Sommerfest (Ausztria), egész este a nyakába lógott a srácnak (nem képletesen, szó szerint non-stop ott volt a 2 keze a srác nyakában). A srác úgy döntött hogy na, hát akkor legyen, a csaj meg teljesen fel volt háborodva....


Azóta konkrétan nem beszélnek.... Nah?


Nem véletlenül születik annyi vicc arról, hogy a nőket lehetetlenség megérteni.

2023. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkkr én vagyok más....részegen ha nem jön be valaki rá nem mozdulnék! 100%! Főleg nem simogatnám ölelgetném, csókolnám. Ilyen vagyok, pasi létemre.
2023. aug. 27. 08:59
 6/12 A kérdező kommentje:

4

Értem, akkor nem keresek logikát! Csak a pia volt, éa vonzónak látott akkor eppen.

2023. aug. 27. 09:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Értem, szóval a nők ha isznak akkor bárkivel képesek kikezdeni, ha tetszik neki ha nem?"

Vannak ilyen nők is. Meg olyanok is, akik nem. Ahogy vannak ilyen pasik is. Meg olyanok, akik nem. Nem vagyunk egyformák.

2023. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol mindenkire másképp hat, engem pl elálmosít, de van, akit felpörget. Részeg ember viselkedésében ne keress logikát, mindegy, hogy férfi vagy nő. Nem véletlenül van zéró tolerancia a sofőröknek az utakon Magyarországon.

Ha neked bejön, próbálkozz be nála akkor, amikor józan.

2023. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő előfordulhat.
2023. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak az alkesz hatása beszél ilyenkor.
2023. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!