Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire mondják automatikusan...

Mire mondják automatikusan angolul, ha valaki nem kedveli a társaságot, hogy shy meg introverted?

Figyelt kérdés
Nem igazán jellemző rám egyik sem, mert szégyenlős nem vagyok, úgy mondják, hogy a szegyenlősök is a hasonlókkal barátkoznak, de egyszerúen nem akarok senkivel szóba állni, mert úgy érzem felesleges. Minden kapcsolat untat, soha nem akartam ismerkedni senkivel. Akkor én extrém introvertált vagyok, vagy micsoda?
2023. aug. 27. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En egyaltalan nem ertem, mi koze ennek az angol nyelvhez. A felenk meg introvertalt jelenteset tudod. Tizenot eve angol kozegben elek olvasas, radio, teve, csaladom, munka. Nem ertem a kerdest.
2023. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a köze, hogy ha szerintem nem illik rám a 2 említett szó, akkor milyen címkéket lehet ragasztgatni rám, akár angolul, akár magyarul.
2023. aug. 27. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Most meginkabb nem ertem.
2023. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudják, hogy az introvertáltnak semmi köze a félénkséghez. A szociális fóbiával keverik.
2023. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A különbség a shy meg az introvert között:


Shy: "ew, people..."

Introvert: "Ew, people!!! 🖕"

2023. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A felenk meg introvertralt kozti arnyalatnak mi az isten koze van az angol nyelvhez??
2023. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, introvertált, magába forduló személyiség vagy, ami nem feltétlenül baj. A shy jelentése félénk. A félénkség, és az introvertáltság nem azonos. Azt pedig nem kell elhinni, hogy egy introvertált ember nem barátkozhat extrovertált emberrel, aki a társaság középpontja. Nagyon jól ki tudják egymást egészíteni. 6-os pedig ha nem tud angolul, kérdezzen, ha megkérhetem.
2023. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!