Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tapasztalatok megtört baràtsàg...

Tapasztalatok megtört baràtsàg helyrehozàsàról?

Figyelt kérdés
Vagyis konfliktus volt,beszeltunk rola es abban maradtunk illetve o inditvanyozta 3-4 hetente talalkozzunk.Ritkitsuk a talalkat,nemikepp az irast is hogy megmaradjon a kapcsolat.Kerdeztem felszinesre akarja venni azt mondta nem mert ez nem felszines amikrol beszelunk csak ritkitani akarja a talalkat,hogy ne legyen konfliktus,surlodasNekem mindenkepp nagyon faj.
2023. aug. 30. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A ritkítás az bizony nem semmi.

Tudod,nekem a legkedvesebb barátom,aki tényleg a legjobb volt az életben,mióta párja van,három éve- azóta egy kezemen meg tudom számolni,hányszor találkoztunk !

Írni sem írunk már,csak ritkán.És nem hiszem,hogy ha valakinek kapcsolata van,ráadásul sokszor szakított-újrakezdett,akkor ne érne rá havonta elmenni egyet kajálni és dumcsizni. Már ott tartunk, hogy sem névnapomra,sem húsvétra nem köszöntött fel. Egy like-ot írt a szulinapomra is. Én marha pedig zenés képeslappal köszöntettem mindig.Eddig !

Ebben az évben kétszer futottam vele össze véletlen az utcán,de akkor is pár perce volt, mert edzőterembe ment.

Több mint hat éve barátság után jutottunk ide, ezt sosem hittem volna.

Nagyon fáj, de halványul az emlék és én nem könyörgöm senkinek.

2023. aug. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a megosztast!

A ritkitas miatt gondolom nem is igazan akarja,mert egy ideje mar arra ment hogy ritkabb legyen.Nem hinnem,hogy o fog tenni lepest ebben.Talan inkabb ugy gondolta jelentkezzek en es majd ne szamitsak ra hogy surun talalkozunk.Mondta is nem bir o minden ket hetben sem talalkozni.

2023. aug. 31. 05:38
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
A barátság olyan, mint a hegedű húrja, ha megereszkedik, még felcsavarhatod, de ha egyszer elszakad, kötözöd, de hiába, mindig hamis hangot ad.
2023. aug. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt erzem en is valami elszakadt es mar regen,de most jott ki.Es fokent az o hulye huzasai miatt amiket csinalt.Azt is jo tudni...egy jo ideig azert talalkoztunk rendszeresen mert o akkor igenyelte a talalkozasokat,olyan fazisban volt es ezt most megmondta.
2023. aug. 31. 07:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Engedd el... Keress új barátokat mert ez a barátság már nem vezet sehova,tudom ,mert voltam hasonló helyzetben.
2023. szept. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen...ezt gondolom en is.Nem remenykedek benne,hogy idovel tobbrt fogunk talalkozni mert szerintem nem igy lesz...Nekem masok az igenyeim olyan emberekkel akik a barataim heti,masfel heti szinten igenylem a talalkozast egyszer.Nem leosztom oket 3-4-5 hetre.Vegul a havi egy is sok lenne neki.Ekkora megalazasnak nem teszem ki magam
2023. szept. 1. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!