Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pasi barátommal régen találkoz...

Pasi barátommal régen találkoztunk, hétvégén felhívott, és nagyon jó érzés töltött el, ez mi lehet? Nagyon jó érzés volt hallani a hangját.

Figyelt kérdés
Férfi nő két éves barátság, osztálytársak voltunk, sokat lógtunk együtt, majd munka végett sajnos mostanában keveset találkozunk, hétvégén felhívott, majd kb egy órát beszéltünk, nagyon jól eset. Nem tudom miért de nagyon jó volt hallani a hangját, teljesen feldobott, és nem tudom hová tenni az érzést. Megkedveltem talán? Valakivel fordult elő ilyen? Le is irtam neki, hogy nagyon jó volt hallani a hangját, ő is írta hogy ugyan ezt érezte ő is. Mi lehet ez? Nem akarom hogy félrevezessem, mert nem tudom mi ez, barátilag esett jól vagy mi a fene van velem?
2023. szept. 1. 21:15
 1/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem egy jó barát hangját újra hallani hosszú idő után nagyon jó érzés lehet, minden másféle érzelemtől mentesen. Viszont erre a kérdésre a választ nem tudja helyetted megadni senki, ezt csak te érzed. Hidd el, idővel úgyis megbizonyosodsz az érzelmeidben. :D

2023. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha nem csak barátilag esett jól, akkor mi van? Max egyszer majd megházasodtok. :D
2023. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kívánós vagy.
2023. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, értem hogy hosszú idő (néhány hét) után jól eső érzés hallani a hangját, de eddig még egyszer sem nem volt ilyen érzés ha beszéltünk, most meg...

Két évig csakis kizárólag mint barátot láttam benne, és azt hiszem talán most meg kicsit más szemmel is rá tudok nézni, mint pasira de nem értem mitől van ez ha eddig nem? Most kell rájönnöm hogy nagyon megkedveltem, két év utan? Nem értem magam.

2023. szept. 2. 06:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Látod, ezért mondják, hogy a szerelem egy rohadt dolog. Teljesen hazavágja az embert. Én is pont ezért utálok szerelmes lenni. -.-
2023. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, de nem tudom hogy szerelem e. Hiányzik a társasága. És az hogy miért két év után alakult ki ez az állapot ezt nem értem.
2023. szept. 2. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:

örülj neki, lassan barátilag megismertétek egymást, nem volt feszkó rágörcsölés azon, hogy most ez milyen kapcsolat, lassú viz partot mos, lassan alakul ki a vonzalom és nem durr bele, járjunk..


élvezd már, ha igy tátogsz mint a hal, még eluszik..

örülj és fogadd be ami rád vár...nem kell mindjárt eltolni, hogy jaj végre érzelem van az életemben, segitség mit csináljak..


mit csinálnál....fogadd be!!!

2023. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!