Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ismerőssel beszélgettem...

Egy ismerőssel beszélgettem hosszasabban, akit hobbi miatt ismerek. Viszont a magánabb, személyesebb részek, mikor szóba kerültek, néhányszor leszólta. Te ilyenkor mit tennél, ha megint hosszasabban beszélgetni akarna?

Figyelt kérdés

Nem tudom, máskor is ugyanígy állna-e a személyes témához, vagy kicsit depressziós volt, azért tette.

Volt valaki hasonlóan?



2023. szept. 2. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én már ott elküldtem volna az anyjába.
2023. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ne beszélj vele személyes témákról. Nem vevő rá. A leszólás miatt viszont szóltam volna neki, hogy lehet kulturált módon is kifejezni, hogy erről nem akar beszélni, nem muszáj sértőnek lennie.
2023. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem akar beszélni személyes témáról, pont ő hozta fel. Hanem leszólta, mait mondtam.
2023. szept. 2. 10:42
 4/10 A kérdező kommentje:
(mait helyett amit)
2023. szept. 2. 10:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a katyvaszból kicsit nehézkes leszűrni, hogy pontosan mi is az amit sérelmezel.
2023. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

"Te ilyenkor mit tennél, ha megint hosszasabban beszélgetni akarna?"


Udvariasan, de gyorsan rövidre zárnám a társalgást.

2023. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ő a bunkó, de ezt nem tűrném. Miért félünk meghúzni a saját határainkat?
2023. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legközelebbi alkalommal kérdezd meg, hogy miért tette, illetve mondd el: nem esett jól.
2023. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8as, milyen egyszerű, mégsem jutott eszembe ezt megkérdezni majd. Azon gondolkodtam, hogy elmondjam, nem esett jól. Köszönöm!
2023. szept. 2. 11:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy beszélgetésnek az a lényege, hogy mindenki véleményt mondhat, nem az, hogy bólogassunk és mosolyogjunk.
2023. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!