Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehet egy nőnek...

Miért nem lehet egy nőnek barátságban lenni egy férfival?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy ha egy társaságban vagy bárhol megismerkedek egy szimpatikus férfival és nagyon jól elbeszélgetünk, sok sok közös van bennünk, jól érezzük magunkat egymás társaságában(csak barátként mert mindkettőnknek párkapcsolata van) miért kezd el menekülni a férfi, miért nem lehet folytatni? Tényleg nem szeretnék semmi többet, jobban kijövök egy férfival mint egy nővel mert a nők mindig féltékenyek meg versenyeznek ki a szebb ki a jobb ez idegesítő. Többször volt már hogy ez történt, elkezdenek kerülni. Tudom sokan mondják hogy férfi nő között nincs barátság de szerintem lehet, vagyis én szeretném.lehet félre értenek? De hogy lehet azt megbeszélni hogy leszünk csak barátok? : D Vagy ez lehetetlen? Elsősorban férfiak válaszát várom!

2023. szept. 7. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Senki se akarja hallgatni hogy hol voltal mit vettel jo napod volt rossz napod volt stb... Egy ferfi elfoglalt fontos dolgai vannak, nincs ideje mas novel csevereszgetni.
2023. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Talán a barátnők féltékenyek ilyenkor. Nem tudom, mennyire csevegsz a férfiakkal, meg milyen stilusban. Pl ha te hozod fel mindig a talit, akkor ő nem is akar barátkozni. Ha minden nap írogattok egymásnak, akkor az asszonyka is látja, figyeli, és hiába sincs semmi, zavarja.

Téged nem zavarna, ha a pasidnak más nők írogatnának, hogy mikor talizunk? 🙄


A pasikat nem érdekli, hogy mit főztél, mikor voltál fodrásznál, milyen színű lesz a körmöd 😃

2023. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz férfidomináns munkahelyen, járj férfidomináns iskolába felsőoktatásra, az én környezetemben így működnek az ellenkező nemű barátságok. Sok témáról tudunk beszélgetni, a férfikollégáim is szívesen mesélnek a főzésről (sőt, többet, mint mi nők), de téma lehet akár az űrkutatás is.
2023. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
87%

2. Ja mert csak arról lehet beszélgetni, hogy mit főztem meg milyen a körmöm lol :D


Nekem amúgy a 2 legjobb barátom pont férfi. A nők mindig cserélődnek, hülyeségeken megsértődnek, elkopnak mellőlem, ez a 2 ember viszont nem. Soha meg sem fordult egyikünkben sem, hogy barátságnál többet alakítsunk ki. Nekem régóta van párom, nekik változó, az egyiknek most van,a másiknak nincs,pár éve fordítva volt.

Szerintem a barátnők kavarnak be nálatok, azok kezdenek hisztizni és a barátaid inkább nem találkoznak veled, hogy ne legyen a csaj kiakadva. Borzasztóan sok féltékeny nő van, nekem olyan nőismerősöm is van, aki azért nem barátkozott velem egy idő után, mert ugyanabba az egyetemi csoportba járt a pasija is mint mi, (akihez egyébként 3 szót ha szóltam egész félévben, tökre nem volt szimpatikus) és nem akarta, hogy véletlenül beszélgessek a pasijával. Az ilyen nők szerintem önmagukkal nincsenek rendben ha ennyire félnek a megcsalástól.

2023. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Az emberek "legyártják maguknak és egymásnak (!) a társadalmi normákat", amelybe jelenleg nem fér bele Magyarországon, hogy ne kezdjék el kikezdeni azt, aki ártatlanul csak emberként is viselkedik egy ellenkező neművel.

Egyérdekes példa:

Nekem nincs kocsim (férfiként), - mert nem akarom, hogy legyen, - számos kolléganőmnek viszont van és volt már arra példa, hogy magyarázkodni kezdett el egyik-másik, amiért nem vett fel, amikor elment mellettem a kocsival. Nekem kellett megnyugtatnom, hogy teljesen megértem a cselekedetét, mert

-nem én tartom fenn az autót, fizetem minden költségét

-nem tartozunk össze, mint életközösség tagjai

-csak így tudja megvédeni magát az intrikáktól, amelyek abban a nanomásodpercben elkezdenek párologni a cégen belül, hogy csak egyszer is elfogadok egy ilyen szívességet.


Magyarországon ugyanis sikerül összerakniuk az "embereknek" egy ötven méteres, gépkocsival közösen megtett útvonalból, hogy amíg megtettük ezt az 50 métert a hölggyel, az összes szexpózt kipróbáltuk, miközben haladtunk a kocsiban és hogy ettől nő a borosta az utóbbi 10 percben sokkal intenzívebben az arcomon.

Ez egy ilyen állatkert, ahol nem tudja másként megvédeni egy nő a tisztességét!

2023. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

"mikor voltál fodrásznál, milyen színű lesz a körmöd"


Magamnak vágom a hajam, olyanért nem fizetek, amit én is meg tudok csinálni, a rövid hajú férfikollégáim gyakrabban járnak fodrásznál, én évek óta nem voltam. A körömlakkhoz és egyéb manikűr dolgokhoz nincs türelmem. A főzésről meg a férfiak is szeretnek beszélni. Nem tudom, te milyen körökben mozogsz.

2023. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Shaddark ***** válasza:
78%

Szerintem is a legesélyesebb hogy a barátnője a hunyó.

De az is lehet, hogy benne mozdult meg valami és okosan inkább nem kockáztat, mert elégedett a mostani életével és nem akarja elrontani.

De akár az is hogy simán nincs ideje, mert benne van valamiben. Velem is van, hogy amikor leülök külön valakivel / valakikkel, akkor a "szívben" vagyok és felszabadultan, nyitottan tudok kommunikálni. Amikor meg ülök a gép előtt, vagy intézek valamit akkor meg "fejben" és nem igazán érzékelem a külvilágot, mert a megoldandó van a fejemben.

2023. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na szóval, a páromnak vannak nő barátai és nem vagyok féltékeny ő sem az mert megbízunk egymásban! És pont azért választanék férfi barátokat mivel nem olyan témák érdekelnek mint nő társaimat! Tehát nem szoktam főzésről, fodrászat, köröm stb. Érdekes, értelmes témák érdekelnek! Ti amúgy ilyen nő gyülölők vagytok? A nő csak hülyeségekről tud beszélgetni?
2023. szept. 7. 10:23
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmesebb kommenteket ment a zöld pipa is!
2023. szept. 7. 10:28
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

LOL 4-es, meg nem tudom már hányas. Példákat irtam drágáim. Az, hogy magadnak vágod a hajad.. nem ez volt a kérdés, de ügyes vagy.

Kortól is függ persze, mi a téma. Lol 😂

2023. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!