Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltatok màr baràtsàgban...

Voltatok màr baràtsàgban rejtett nàrcisztikussal?

Figyelt kérdés
Vagy nagyon manipulativ.Magam sem tudom pontosan itt mirol van szo.Sokaig ereztem,hogy belulrol valami nagyon nem jo.Nem tudtam megfogalmazni mi.Mindent nagyon aprolekosan,korultekintoen csinal,latszolag egy foldreszallt angyal.Voltak alig eszreveheto,apro de utos huzasai.Vegul mar konkret cselekedetek is.Pl.siman cserben hagyott konkret helyzetben amikor segithetett volna.Es mintha csak egyre rosszabb lenne a helyzet.
2023. aug. 14. 08:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van ilyen kis baratom.
2023. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tudi333 ***** válasza:
Miért hagyjátok megvezetni magatokat?
2023. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tapasztalatok?

2-es nem tudom...talan erzelmi erintettsegbol

2023. aug. 14. 09:35
 4/16 anonim ***** válasza:

A nárcisztikus jelzőt ma nagyon szívesen ráhányják bárkire.


Nekem az egyik exem egy idióta volt, de csak mert iszonyatosan el volt kényeztetve. Semmi se érdekelte, csak önmaga. Fel se merült benne, hogy esetleg másnak rossz, ami neki jó, ha szóltál, leesett neki, de magától sose. Nála tipikus volt a cserbenhagyás, megígért valamit aztán vagy teljesen elfelejtette, mert neki nem volt fontos, vagy lemondta, mert talált olyan programot, ami neki jobb volt. Nekem ez nem fér bele senkitől, úgyhogy szét is mentünk, de a mostani barátnőjének ez teljesen oké, régen együtt vannak már.

2023. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tortent vmi problema a talalkozasunk alkalmaval (nem tehettem rola) es utana amig meg ott volt csenddel vert. Azaz teljesen csendben volt. Undorito az ilyen ember. Nagyon lehuzza a hangulatom.

Mindenen idegrohamot kap es rajtam vezeti le.

2023. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-os mi tortent?
2023. aug. 14. 10:12
 7/16 A kérdező kommentje:
4-es igen a megigerem,elhuzom a mezes madzagot ismeros...lemondani,nem szolni egyertelmuen szinten es mindez azert mert akad szamara jobb program mas szemely.Nalam ez most baratsagban van jelen.De nekem se fer bele senkivel sem meg ismerossel sem az ilyen viselkedesmod.Es jon a szoveg nem tud tokeletes lenni,sajnalja.Hat ahhoz nem tokeletesseg kell,hogy ne vagjam at a masikat inkabb korultekintes es tapintat.Ha meg valami valtozik,korulmeny barmi olyan jon kozbe ami halaszthatatlan akkor kozold a masikkal ez minimum.Ide persze nem tartozik az hogy epp massal mennek kavezni vagy mas tarsasagot reszesitek elonyben es gyakran ez az ami kozbejon az ilyeneknek ezert is kodositenek faradt vagyok,sok a munka vagy mar elore szabadkozik elfoglalt lesz,beteg vagyok,nem jo a kozerzezem.Ezek mind ocska kifogasok.
2023. aug. 14. 10:26
 8/16 Tudi333 ***** válasza:
Kérdező! Érzelmi érettlenségből! Nem érintettségből. Más szóval naivitás.
2023. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as sajnos van benne valami...de nem tud mindenki azonnal annyira ontudatos lenni pedig jo lenne
2023. aug. 14. 12:14
 10/16 Tudi333 ***** válasza:
Hát így tanulja meg az ember sajnos
2023. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!