Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehet egy nőnek...

Miért nem lehet egy nőnek barátságban lenni egy férfival?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy ha egy társaságban vagy bárhol megismerkedek egy szimpatikus férfival és nagyon jól elbeszélgetünk, sok sok közös van bennünk, jól érezzük magunkat egymás társaságában(csak barátként mert mindkettőnknek párkapcsolata van) miért kezd el menekülni a férfi, miért nem lehet folytatni? Tényleg nem szeretnék semmi többet, jobban kijövök egy férfival mint egy nővel mert a nők mindig féltékenyek meg versenyeznek ki a szebb ki a jobb ez idegesítő. Többször volt már hogy ez történt, elkezdenek kerülni. Tudom sokan mondják hogy férfi nő között nincs barátság de szerintem lehet, vagyis én szeretném.lehet félre értenek? De hogy lehet azt megbeszélni hogy leszünk csak barátok? : D Vagy ez lehetetlen? Elsősorban férfiak válaszát várom!

2023. szept. 7. 09:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es, példák szerepelnek a többi válaszban is, és reagálás a te példáidra, amik teljesen logikátlanok. Nekünk a vegyes társaságban van mindenféle közös témánk, nem értem, hogy szerinted miért csak ilyen felszínes dolgok érdekelhetik a nőket (mellesleg engem speciel pont nem érdekelnek a felszínes dolgok).
2023. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Shaddark ***** válasza:
75%
Én mondjuk a pasikkal nem szoktam beszélgetni a munkahelyen pasi létemre. Vagyis csak keveset. Foci nem érdekel, esportot nézek. Autók sem különösebben. Politika oké, de azon meg csak felidegesítjük magunkat, inkább el se kezdjük. A csajokat viszont minden érdekli, személyiség tesztektől informatikáig mindenről szoktunk beszélgetni. Azt nem tudom ez egy sajátos, csak az én környezetemre vonatkozó helyzet-e, vagy általános, de az én tapasztalatom ez.
2023. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ha elkezdek pasikkal haverkodni, egyből azt hiszik, hogy bejönnek nekem és azért beszélek velük... Pedig ennél jobban már csak akkor néznék ki leszbikusnak, ha a homlokomra lenne írva.
2023. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!