Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm kihasznál ezzel...

A barátnőm kihasznál ezzel hogy nála takarítók?

Figyelt kérdés

Most volt egy kisebb műtétje + haza pakolt a barátjától és meg kért hogy pakoljam el a cuccait meg takarítsak ki a szobájába . Èn megcsináltam de a ruháit már nem volt kedvem meg nem is nagyon tudtam hogy mit hová kell pakolni. Bejött az anyja ès rám szólt hogy ne a földön legyenek már a ruhái pakoljam el .

De ha ott vagyok náluk akkor az anyja mondja nekem hogy teregessek ki meg töltsek neki inni , vigyem be a telefonját ilyenek .

Meg elküldtek boltba de nem volt jó amit hoztam , barátnőm 10 percig azt mondogatta hogy miért nem figyelek oda mert neki nem ilyen vaj kellett volna meg nem ez nem az ... mikor pakoltam a cuccait akkor is valami papírokat bele akartam tenni egy dobozba hogy majd kiválogatja , akkor is azt mondta hogy èn normális vagyok ?! Ne oda tegyem már .

Amikor porszívóztam akkor is mondta hogy mèg ott a puffok alatt is meg mèg itt ott .

Èn segítek neki mert megèrtem hogy most műtöttèk de valamièrt olyan ellen èrzetem van ezzel kapcsolatban hogy nem kellene ezt csinálnom . Velem van a baj hogy így èrzem ?

Meg mèg valami ... amikor mèg nem volt műtve ès ott lakott a barátjánál oda is èn mentem takarítani . Vagyis mikor elmentem megkèrt hogy porszívózzak fel meg törölgessek le , takarítsam meg az ablakokat ilyenek .

Az nap mikor szakítottam a volt párommal akkor èpp nála voltam és akkor is mondta hogy takarítsam meg az ablakot pedig látta hogy tiszta ideg vagyok . De megcsináltam .


Nem tudom hogy ez normális dolog e ? Vagy más is szokott segíteni a barátnőinek , vagy velem van a baj hogy azt èrzem ezt nem kellene ?



2023. szept. 12. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hosszú, nem olvastam végig, de az eleje is épp elég bicskanyitógató.


Az első mondatnál azt hittem, egyedül lakik a barátnőd. Ha az anyjához költözött haza, akkor eleve mi az, hogy te mész oda takarítani? Oldják meg a takarítást és a holmijai elpakolását is családon belül.

Amúgy normális ember a hazaköltözését lehetőleg nem a műtétje időpontjára időzíti, hanem akkorra, amikor már könnyen mozog és tud maga pakolni. Nem ismerem a körülményeket, lehet, hogy itt nem lehetett másképp megoldani, de alapesetben erre kéne törekedni.

2023. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez most valami provokatív kamu, vagy tényleg vannak ennyire élhetetlen emberek?
2023. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos vannak, de ehhez a kérdezőnek nem kötelessége asszisztálni. Én kerek perec megmondanám, hogy segítek, de csak ha nem kötekednek. Ez ilyen "normális vagy?" és "nem ilyen vajat akartam"-okat meg kikérném magamnak.
2023. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam a barátnőimnél takarítani.

Volt olyan nekem is, hogy műtét után segítettem, bevásároltam, vittem enni, takarítottam. De akkor az illető egyedül volt, ezért volt szüksége segítségre.

2023. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen barátnőről beszélsz te meg?

Max a cselédje vagy, nem a barátnője.

Eszem ágába nem jutna, hogy áthívjam a barátnőmet takarítani.. Volt már olyan, hogy átjött, leültettem, főztem neki kávét, én addig elmosogattam, vagy gyorsan felporszívóztam, de el se tudnám képzelni, hogy őt kérem meg, hogy te, porszívózz már fel..


Egyetlen egyszer segített az egyik barátnőm feltenni egy függönyt, meg gyorsan áttörölni az ablakot, akkor is csak azért, mert szülés után voltam, és kb. felállni nem bírtam. Plusz ő ajánlotta fel a segítségét, nem én “utasítottam”Viszont a gyerekeivel szoktam matekot meg angolt tanulni, úgyhogy “egálban voltunk”

2023. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy durva pszicho thriller, amiben te egy sebzett ember lehetsz, hogy kaphato voltal erre.
2023. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy te is nő vagy, már kezdtem örülni, hogy a pasija vagy a csajnak.
2023. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Shaddark ***** válasza:
100%

Igazából a stíluson múlik minden.

Ha ilyen helyzetben szépen megkérnek, én szívesen megcsinálom a frissen műtött helyett. Mert tudom, hogy hálás lesz érte.

Ha nem szépen kérik akkor meg így jártak, ha fizetnek érte se...

Ha ezt így megkérdezted, valószínűleg nem jó stílusban adták elő.


- Rettenetes stílusban íródott a kérdés, de végig szenvedtem.

Én mondjuk sokat segítettem anno a barátaimnak, és ők is nekem. Amit lehetett azt együtt csináltuk, jó hangulatban.

Ez a takarítsd le az ablakot dolgot nem is értem, befogtak cselédnek és ez neked rendben volt?

Ha szívességet kér és együtt csináltátok mert segítettél neki ha már úgyis ott vagy az oké.

Ha te dolgozol ő meg nem tudom mit csinál közben az nagyon nem. Ez nem barátság hanem (bocsi) rájött hogy kifogott egy ingyen cselédet és kihasználta hogy butuska vagy.

2023. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, kihasznál.
2023. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért hegyek, választól nem leszel boldog se te sem környezeted - panasz spirálok vesztes vesztes felállással.


Állj ki magadért.

Részt akarsz venni, mondd azt, és mondd azt hogy te így veszed ki a támogató részt.

vagy

Köszönted a lehetőséget és most hogy látod rendeződtek a dolgai oldják meg maguk.


36F

2023. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!