Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért történt ez velem?

Miért történt ez velem?

Figyelt kérdés

Az egyik nap nagyon fáradt voltam. És nem tudtam edzeni menni. Ezt közöltem is az edzővel, majd kifakadt, hogy személyesen szerette volna megbeszélni velem, de akkor leírja...


A levelében így fogalmazott: ők azért tartanak edzést, hogy mindenki fejlődhessen. Viszont a többiek védelme érdekében nem járhatok többet edzeni.


Ezekszerint én veszélyt jelentek a többiekre. Legalábbis az én olvasatomban.


Bocsánatot kértem mégha semmi rosszat nem tettem. Leírtam az edzőnek, miszerint nekem több időre van szükségem, mert nehéz gyermekkorom volt, de erre sem válaszolt.


Egyszerűen nem értem mi volt a konkrét baja velem..



2023. szept. 13. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ezt ennyiből senki nem tudja megmondani. Csapatsport? Csináltál valamit, amit utána a nehéz gyerekkoroddal kellett magyaráznod? Egyáltalán mihez kell neked "több idő?" Hogy megtanuld a szabályokat? Vagy hogy fizikailag fejlődj?

Így csak egy értelmetlen katyvasz lett az egész.

2023. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen csapatsport volt, és igen több idő kell hogy igazodni tudjak a szabályokhoz.


Szerintem semmi olyat nem tettem vagy mondtam ami után magyarázkodni kellett volna.


Csupán próbáltam beilleszkedni.


Ő volt az edző és lehet túl barátságos voltam.

2023. szept. 13. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszont mi nem voltunk ott, így továbbra sem tudjuk a választ. Szerinted nem tettél vagy mondtál semmi rosszat, de lehet, hogy a többiek vagy az edző szerint mégis. Kérdezd meg az edzőt, ő fogja tudni a választ, nem mi, akik nem tudunk az egészről semmit.
2023. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Szerinted semmi olyat nem tettél vagy mondtál, ami után magyarázkodni kellett volna.

Te mégis egyből elkezdtél magyarázkodni, ráadásul ilyen szar szöveggel, hogy a nehéz gyerekkor.:D


Ehelyett megkérdezhetted volna az edzőt, hogy pontosan mire gondol, mi az, amivel veszélyezteted a többieket.

Tekintve, hogy ő mondta, így erre csak ő tud válaszolni, senki más.

2023. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem válaszol a kérdező a neki feltett kérdésekre?

Ez is csak egy kamu kérdés lenne?🤔

2023. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!