Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudhatom, hogy egy...

Honnan tudhatom, hogy egy srác csak szimplán kedves velem, vagy esetleg be is jövök neki?

Figyelt kérdés

Először ő kereste a társaságom, jól elvoltunk, tényleg tudtunk úgy beszélgetni, hogy nem volt kínos meg semmi. Mint kiderült egész sok közös érdeklődésünk is van.

Úgyhogy ezek után bátorkodtam elhívni valahova, ott is jól elvoltunk, meg is dícsért rajtam valamit, egyedül az, h ki fizessen volt kicsit kínos mert igazából még annyira nem ismerjük egymást, hogy egyértelmű legyen, hogy most mi van.


Azóta még egyszer ráírtam, igazából a válaszai nem tűntek ilyen lerázósnak vagy ilyesmi. De azóta (kb 2 nap) nem beszéltünk, nem kerestük egymást.


Szóval nem tudom, hogy csak szimplán jófejségből volt velem és nem is bír különösebben, vagy azért legalább barátok lehetnénk, vagy akár több.


Én szívesen lennék még vele, barátként is, de nem akarok nyomulósnak tűnni, viszont félek, hogy ő meg nem fog keresni.


Ti hogy értelmeznétek ezt? Gáz lenne ha majd pár nap múlva megint én kezdeményeznék?


2023. szept. 14. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz nyugodtan! Nem gáz!
2023. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!