Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy meleg srác a közvetlen...

Van egy meleg srác a közvetlen környezetemben, a munkámmal kapcsolatos foglalkozáson veszünk részt (egyfajta művészeti központban) Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ő 14 én 19 vagyok.

Félreértés ne essék, nem mondta el senkinek még, hogy meleg, de én is az vagyok és a jelekből mostmár biztosan állítom, hogy az.

Szeretnék neki segíteni, mert egy ideje látom rajta, hogy nem tud mit kezdeni magával, magányos, gyakran rosszkedvű… A szüleivel is jóban vagyok, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy nincs nagyobb családi problémájuk. Valószínüleg nem tud senkivel őszintén beszélgetni, mert fél coming outolni.

Velem sokszor incselkedik (egy haverom már már udvarlásnak mondaná) de utána mindig kerül és várja a reakciómat, azt mondja nem akar nyomulós arcnak tűnni.

Félreértés ne essék, nem az a célom, hogy összejöjjünk, hiszen ebben a korban ez elég nagy korkülömbség, nem akarom, hogy emiatt is hátránya legyen… De valahogy a tudtára akarom adni, hogy fontos nekem és hogy számíthat rám.

A sztorihoz hozzá tartozik, hogy 1 éve még nem bírtuk egymást túlságosan, de valahogy összecsiszolódtunk.

Az utóbbi fél évben már minden foglalkozás előtt és után megölelgetjük egymást és elég sokat vagyunk együtt.

Egyébként most szeptembertől már nem is járna, mert úgy érzi, nem szeretik itt ( ami amúgy nem igaz) de azt mondta, hogy miattam mégis járni fog (ezt se nagyon tudtam hova tenni)


Kérlek mondjátok el a véleményeteket a helyzetről és ha van tanácsotok, ne tartsátok magatokban!

19/F



2023. aug. 28. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

Ebből szex lesz :)


Amúgy csak folytasd, amit eddig, barátság, bizalom. Nem kell kimondani, érezni fogja.

2023. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Mutasd be nekem :D
2023. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
31%
Szerintem kiskorú, szóval hagyd békén!
2023. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Már miért lenne kiskorú? Ha betöltötte a 14-et, akkor fiatalkorú, aki betöltötte a beleegyezési korhatárt.
2023. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Szóval szerinted egy 14 éves nyomul rád, te perszeeeee nem akarsz semmit, de el akarod mondani neki, hogy milyen nagyon fontos neked.


Miért van olyan érzésem, hogy de te igenis szeretnél tőle valamit, csak mentegetőzöl és inkább egy 14 éves gyerekre hárítod a felelősséget, hogy igazából ő akarja?


Tartsd távol magad tőle. Ez 1000%, hogy oda fog kifutni, hogy te nem akartad molesztálni, ő mászott rád, te meg nem tudtál mit tenni, mert annyire nagyon fontos volt neked, de persze csak mint barát. Csak hát sajnos nem volt más választásod, mint megtenni.


Full átlátszó, tipikus groomer viselkedés.

2023. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem fogom molesztálni, tisztában vagyok a helyzet abszurditásával és nem mondtam, hogy nyomul rám.

Csak jeleket küld, amit én szívesen fogadok. Nem mondom, hogy nem jön be a srác, de nem ismersz sem engem, sem a helyzetet. Sosem hárítanék rá semmilyen felelősséget, a fiatalkorúak kihasználása a legundorítóbb dolog a világon… Sajnos engem anno csúnyán kihasznált egy nálam sokkal idősebb lány, ami elrontotta a gyerekkoromat… Ezért is tettem fel a kérdést ide, mert ez egy kényes helyzet, és nem szeretném, hogy a fiúka sérüljön.

2023. aug. 29. 11:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm az értelmes hozzászólást, még várom a további válaszokat!😇
2023. aug. 29. 11:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra készülj fel, hogy könnyen félreértheti a baráti közeledésedet. Meg a hormonok is dolgoznak már ilyen korban.
2023. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

"Nem mondom, hogy nem jön be a srác,"


Még mindig azt mondom, hogy ez nem okés és kvára rossz vége lesz. De mindegy, nyugodtan, nem én leszek a beteges a végén. Csináld csal.

2023. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ezért tettem fel a kérdést. Köszönöm, hogy válaszoltál. Valami tippet akkor adhatnátok, hogy lehessünk barátok, anélkül, hogy valami megsérüljön benne…

2023. aug. 29. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!