Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljem a helyzetet?

Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 17 éves közipiskolás srác vagyok.

Van jónéhány ember akikkel napiszinten társalgok nagyrészt csak a suliban. Igazából igaz barátaim nincsnek, egyedül pár fiú osztálytársam akikkel úgy gondolom hogy a legjobban kijövök. Mindannyian inkább introvertáltak vagyunk, ebből következik hogy egymás társaságát élvezzük a legjobban.

A probléma az hogy ők egy kissé gyerekesen (nem a korunkhoz megfelelően) viselkednek. Én sokkal érettebbnek tartom magam, de csak az ő társaságukban tudok valamennyire kibontakozni. Szinte mindenhol suliban együtt vagyunk, ezért összebeszélések vannak az osztályban, hogy mi vagyunk az NPC-k. Ők ezt szinte le se szarják, viszont engem kifejezetten zavar. Érettség szintjén nem érzem közéjük valónak magam, ennek ellenére legjobb barátok vagyunk.

Valahogyan meg kellene oldjam a helyzetet hogy a többiek se tekintsenek úgy rám ahogy és a srácokkal is minőségi időt tudjak tölteni anélkül hogy kellemetlenül érezném magam.

Köszönöm a válaszokat



2023. szept. 13. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat sajnos ez igy alakult. Minden osztalyban van klikkesedes es valamikor ezek a mondjuk 3 - 4 klikk halmazbol 3 egyetert a 4. "ellen". es cikizik oket, meg rohognek rajtuk, szarkasztikusak veluk meg ilyenek. Sokat nem tudsz tenni, ilyen fiatalon plane tini korban amikor a "legvadabb" a fiatal es klikkbol klikkbe akar atkerulni.


Sajnos nem tudsz sokat tenni a turesen kivul, max kerulod azt a tarsasagot elmentek tavolabbra ahol nincsenek aztan kesz.

2023. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj rám és beszélgessünk, ha a közelbe laksz találkozhatunk is akár.


17/F

2023. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tényleg nincsenek igaz barátaid, akkor nekem is nyugodtan írhatsz, én szívesen elbeszélgetnék, írogatnék veled :) - talán majd szimpatikusnak találjuk egymást! :D

(Engem az amúgy egyáltalán nem zavar, hogy introvertált vagy!)

Természetesen majd próbálhatok tanácsokat is adni, hogy hogyan tudnád ezt a "helyzetet" az osztálytársaiddal kezelni!


18/f

2023. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!