Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú barátom miért hanyagol...

Fiú barátom miért hanyagol miért nem keres azóta hogy nem mentem bele vele barátság extrákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mondtam neki csak barátként tudok rá gondolni akivel jó lelkizni elmondani neki a gondgyaimat többet nem akarok tölle!!!
2023. szept. 24. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

Kérdezd meg tőle, milyen extrákra gondol. Együtt elmentek moziba, vacsorázni étteremben, kirándulni külföldre és ő fizeti a költségeket. Vagy vesz neked szép, divatos ruhákat, ékszereket, hogy együtt legyetek barátok.

Én benne lennék egy ilyen extra és önzetlen barátságban.

2023. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Természetesen arra gondolt egymást kielégítsük az ágyba!!! Azt mondta ha ez oké nekem akkor tőlle mehet tovább a lelkizés is meg persze közös programok is. De nemet mondtam azóta nem keres pedig azt hittem batárok vagyunk!!!
2023. szept. 27. 19:45
 13/13 anonim ***** válasza:

Hinni a templomba kell csajszi!


De komolyra fordítva bízom abba, hogy találsz magadnak egy normális srácot, ha csak barátként is, de ott lesz melletted és támogat! Nem minden fiú megy a farka után ezzel jó, ha tisztába vagy!

2023. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!