Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátként tekint rám vagy több?

Barátként tekint rám vagy több?

Figyelt kérdés

Nem tudom mire véljem egy barátom viselkedését. Mielőtt boritanám a bulit vagy gyanusítanám stb. érdekelne mások véleménye is. Szituáció a kövi. Előljáróban annyi hogy van 1 gyerekem és férjem. Hétvégén egy barátunk furcsa volt velem de nem tudom hova tenni. Álltam kezemben a picivel és mellettem állt. Könyöke a falnak támasztva, a kézfeje a mellem és a vállam között. Konkrétan nem rajtam pihentette de nem is a levegőbe volt, hanem diszkréten épp hogy de a felsőm érte. Mikor a férjem bejött arrébb tette majd elment mellőlem.Utána az asztalhoz leültem. Ő pedig a mellette lévő széken pihentette a kezét mint amikor valaki àtölelné a másikat stb tipukus barát és barátnő között való bújás. De nem ölelt meg csak később vette el onnan a kezét. Azt hittem hogy ha leülök elvezsi rögtön mielött nekem esnek sokan. Becézget de ezt baráti dolognak fogtam fel eddig. Tudni kell hogy az esküvőnk is ellenezte, a kisfiúnknak pedig nem szeretett volna a keresztapja lenni. Nem mondta ezeket ki de nem momdott semmit. Fontos info hogy sokat ivott, de állt a lábán. Nem hányt,képben volt magával a külvilággal stb.

Nem tudom, hogy véletlen volt e a részéről vagy direkt. És mielött ezt tisztáznám vagy beszélnék erről a férjemmel szeretnék tisztábban látni. Fel fujom e vagy sem. Köszönöm :) 28/N



2023. okt. 2. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg elhiszed a leírásod alapján, hogy csak barátként tekint rád? Férjed hogyhogy nem verte meg? Feltéve, hogy, nem kamu.
2023. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem kamu!!! Full komoly!!! Mihelyst ott termett elvette a kezét. A széknél pedig 2x is ezt eljátszotta majd arrébb ült végül.:s de nem ölelt meg vagy fogta meg a hátam hozzám sem ért ezért nem igazán értem most mivan.
2023. okt. 2. 21:30
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
miért olyan nehéz elfogadni egy baráttól hogyha lehetősége lenne szexelne veled, de amúgy nem rondít a dolgotokba? kevesebbet ér ettől a szemedben?
2023. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem ér kevesebbet, de nem olyan nő vagyok aki megcsalná a férjét!!! Akkor sem ha ő valószinűleg megtette...
2023. okt. 2. 22:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Éreztesd vele, hogy VELED NEM!

Kerüld a társaságát. Nem mondanám el a férjemnek, de kerülnén vele az intim közelséget. Ha a ferjem kimegy, én is vele. Nem ülnék mellé.


Amikor a vállad-melled közelébe tette a kezét, miért nem mentél arrébb?!


Észnél kell lenned, mert bajba keverhet.

Milyen varát az ilyen?! A férjed hogy nem veszi ezt észre?


Te csak ne légy a barát “érzékenységére” tekintettel. Légy határozott és távolságtartó.


Az csak remélhető, hogy nem simogatja a hiúságodat ennek a férjedet pofátlanul kijátszani akaró alaknak a “reménytelen szenvedése”. És még “bánatában” be is rúg.


Ez az alak mérgezi a házasságodat, ha nem vennéd észre.

2023. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget. Akkor nem én képzelek többet a helyzetbe és jól látom a dolgokat?
2023. okt. 4. 20:57
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

3-as…te puncileső vagy nem barát. Barátságban nincs szó szexuális vonzalomról. Ez a pasas sem barát, ő a csaj bugyijába akar mászni.


Kérdező, ha nem akarod a gyereked egyedül felnevelni a férjed előtt küld el nagyon gyorsan és nagyon hangosan a büdös francba, hogy mit képzel.


Nem tudom neked hogy esne ha ugyanezt egy szép nő csinálná a férjeddel, ő meg hagyná.

2023. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tapizott le és alig ért hozzám így nem tudtam mire vélni ezt a viselkedést. Azért is kérdeztem :/ Valahogy nem képzeltem róla ezt... bár való igaz hogy ellenezte a házasságunk 8 éve...
2023. okt. 5. 20:37
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Értem, ha csak éppenhogy érnek a férjed farkához akkor nincs is itten semmi gond.


Szerintem neked is bejön, hogy lohol utánad és unod a férjed.

Mert gondolkozol rajta.


Más esetben a férjedet védenéd és az ő érzéseivel foglalkoznál nem a potenciális szexpajtiról beszélnél folyamat.


Remélem minimum visszakapod ugyanezt egy szép nőtől a férjed irányába. Vagy megszivatnak, majd lebuksz és egyedül maradsz.


Ne állszenteskedj tovább.

Ez nagyon gáz.

2023. okt. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó. Tán mert mielőtt elküldöm melegebbre utána kérdezek? És azért agyalok rajt mert nem tudtam mire vélni... és mivel nem voltam ilyen szituba és nem tapizott le konkrétan nem tudtam eldönteni mi a helyzet.... Ez bűn???? Hogy nem ismertem fel mit akar????? És mivel 10 éve ismerem nem akartam rögtön rátámadni ezért????

Köszi a jó kívánságaid.

2023. okt. 8. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!