Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg sajnálja vagy csak...

Tényleg sajnálja vagy csak "ha nincs ló jó a szamár is"? Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Szóval a gyerekkori legjobb barátnőmnek párkapcsolata lett és teljesen kifordult magából. Egyre kevesebbet beszéltünk majd egyszer csak elhordott mindenféle k**vának meg hogy én csak kihasználntam, irányítottam stb. Nagyon nagyot csalódta és nagyon rosszúl esett főleg azért mert Ő mondta. Ez után nem is találkoztunk megszakítottuk a kapcsolatot. Viszont kb 1év múlva vége lett a kapcsolatának és pár nappal utánna rám is írt, hogy hiányzom. Elvileg "elvakította a szerelem" és azért mondott rólam ilyeneket.

Noss én elég haragtartónak gondolom magam, és persze

nem is vettem komolyan mert egész addig nem hiányoztam míg kapcsolatba volt. Nem tudnék már a szemébe nézni úgy mintha nem történt volna semmi, mivel már tudom mit is gondol rólam valójában.

Viszont szerintem nincs olyan hét, hogy ne jutna eszembe egy szép emlékünk és persze hiányzik is (még is csak egy 20éves barátság volt).



2023. okt. 3. 00:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit kell tudni, hogy mi tipikusan azok a barátok voltuk akik 0-24 irogattak és ninden hétvégét együtt töltöttek. Mindent megosztottunk egymással még a legrosszabb, legmélyebb dolgainkat is és együtt sírtunk rajtuk. 100x átbeszéltük ugyan azt és minden alkalommal jót nevettünk rajta.
2023. okt. 3. 00:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
" majd egyszer csak elhordott mindenféle k**vának meg hogy én csak kihasználntam, irányítottam stb." Hát ezek után nekem ő nem kéne, erre nem mentség a szerelem. Az érthető, ha kevesebb ideje van másokra.
2023. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy tényleg sajnálja.

Én nem tudnék megbízni benne ezek után, részemről nem lenne ez már igazi barátság.

2023. okt. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnék rá, de amikor bekeveredik a képbe, nagyon haragudnék rá. Egy aljas szemétláda. Ne hagyd, hogy a nosztalgiád visszasírja, csak nyertél a távolsággal.
2023. okt. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Orizd meg a szep emlekeket, mint elmult korszakot. Ez mar akkor sem jonne vissza, ha nem mondta volna, amit. Arra pedig tenyleg nincs mentseg.
2023. okt. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Simán csak egy napraforgó. Beborult a kapcsolata és akkor már te voltál neki a fény az éjszakában. Sok ilyen manipulátor van, akinek csak addig vagy jó, amíg szüksége van rád.
2023. okt. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na igen. Egészen addig "hiányzol" neki, amíg nem lesz újabb kapcsolata, akkor aztán újra elvakítja a szerelem, és te leszel megint az utolsó szemét kihasználós k@rva.

Az, hogy a legjobb barátom hirtelen mérgében/elkeseredésében mond olyasmit, amit nem gondol komolyan, előfordulhat. Másnapra kibékülünk. De ha ezután egy egész évig nem keres, akkor komolyan gondolta.

2023. okt. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!