Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szubkultúrás csoportok...

Knex kérdése:

A szubkultúrás csoportok mindenhol "kihaltak"?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy ideje keresek már emo, punk és egyéb stílusú emberekkel teli csoportot a neten de sehol semmi. Ennyire eltűnt volna ez a réteg vagy én vagyok ennyire balf*sz, hogy nem találok? Szívesen ismerkednék, barátkoznék hozzám hasonló stílust képviselő emberekkel de lassan már tűt keresni a szénakazalban is könnyebb. A környéken sincs lehetőség ilyen emberekkel összefutni mivel egy kisvárosban élek Pécs mellett. Pécsen egy ideig voltak kisebb csoportok de őket is kb elnyelte a föld már jó ideje. Valami ötlet?


Amúgy 28 éves fiú vagyok, nem lány szóval szegsz hírdetéses üzeneteket nem kérek köszi. :D



2023. okt. 3. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

28 èves korosztályban már igen, kihaltak. Max tetováló szalonokban találok ilyesmi embereket..

Facebookos csoportokban nem frissülnek annyira a tagok/ amint belèpnek ki is lèpnek. Akik írogatnak azok a 2000-es èvekben voltak emok,punkok, gothok stb. Ma màr Vegita stílusban kopaszodott családapák, vagy Zalatnai Sarolta kaliberű csalàdanyàk lettek.

A fiatalok meg nem ilyenekkel akarnak haverkodni.

2023. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert az is egy divat volt! 35éves vagyok! De ezek már kihaltak 2005-2015 évekbe volt ez az Emo korszak fiataloknál de az is fiatal korba akkor az volt a stílus! Anti fitness stb mind tini bandák voltak idősebb korukra ők is váltottak! Ma már teljesen más stílust követnek a fiatalok! Egyedül tényleg a Rock örök de abból is már egyre kevesebbet látni! Oké koncerten még elmennek rengetegen a veteránok meg fiatalok is mert zeneileg jó! De már nem követik azt a stílust, öltözködés stb...
2023. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2


Szomorú, hogy minden csak divat az embereknél. És kár érte, hogy feledésbe merül a dolog. A mai trendek nekem nem fekszenek. Nem tudok velük azonosulni. Mindig is emo voltam és ez számomra nem csak egy stílus. remélem azért találok valami hozzám hasonló közösséget. Ha kevesen is de vannak hozzám hasonlóak. De abban igazad van, hogy a rockerek valahogy sosem "kopnak el". :D

2023. okt. 3. 10:56
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
28 évesen nem tudod leírni a szex szót, elég szomorú.
2023. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4


Semmi baj, hogy kötekedni próbálsz. Megértem én, hogy kiégtél és szánalmasnak érzed magad. Lehet az is vagy. Ezért inkább bunkósodsz ok nélkül. De én megértelek. Kitartást!


Mellesleg direkt írtam így. Kretén. :D

2023. okt. 3. 11:16
 6/14 A kérdező kommentje:
De a ezt most félre írtam...*bunkóskodsz. :D
2023. okt. 3. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert mindencszubkultúra divattá vált újak meg nem jönnek mert már nem gerjeszti semmi,a szembenállás/egyéniségeskedés már csak trendi skatulya tartalom nélkül.
2023. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Pécsett vannak punkok elég sokan
2023. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8


Igen voltak. Manapság nem látni őket mint ha felszívódtak volna. Pedig sokat jártam be Pécsre dolgozni és csavarogni is. :/

2023. okt. 3. 14:16
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégén, a Könyvfesztiválon sok gothot láttam tini, húszas és harmincas korosztályból is.


Más nagyvárosokban is biztos vannak, csak maximum nem egy helyen, öt-tízfős falkákba verődve. Az elmúlt tíz évben kiment a divatból csak úgy céltalanul csellengeni az utcán. Elég sokan introvertáltak, akik vagy otthon ülnek, vagy célzottan elmennek valamilyen programra csavargás helyett.


A zenés, szubkultúrás facebook csoportok többségében borzasztóan egyszerű, buta emberek vannak. Néhány barátom csak katasztrófaturistáskodni jár ilyenekbe, én még azért se.

2023. okt. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!