Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat/ism...

Hogyan szerezzek barátokat/ismerősöket?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon kevés barátom van (3) es ezen szeretnek valtoztatni de sajnos nagyon rosszul megy az ismerkedes. Elsosorban az iskolaba ahova jarok ott szeretnek ismerkedni de nem tudom hogyan kell. Es sajnos felfedeztem magamban azt is hogy nagyon introvertalt vagyok es szorongok szerintem e miatt is nincsenek barataim nagyon keveset beszelek pl osztalytarsakkal is. Valaki jart valaha ilyen cipoben? Ha igen mit tett ellene
2023. okt. 6. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Introvertáltként ne akarj extrovertálttá válni, úgyis átlátszó. Egyébként én is introvertált vagyok, és úgy gondolom, hogy inkább legyen 3 igaz barátom, mintsem 100 olyan, akikkel elbohóckodok, de rögtön otthagynak, ha szarban vagyok.
2023. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!