Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Virágot adni havernak?

Virágot adni havernak?

Figyelt kérdés
Egy jó haveromnak hamarosan névnapja lesz. Az a sztori,hogy volt egy növénye a koliban, és a távollétében a szobatársának kellett volna gondoznia. De az nem tette,így kinyúvadt a növény. Még most is felemlegeti néha. Arra gondoltam, hogy veszek neki egy másikat, valami hasonló cserepeset. De nem gáz, ha fiúként egy másik fiúnak virágot adok?
2023. okt. 12. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adhatsz.
2023. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered. Vannak olyan pasik, akik örülnek neki, főleg ikyen esetben, de az is előfordulhat, hogy félreérti.
2023. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod, miért kapta, nem lesz mit félreértsen. Szerintem lehet adni férfinak is, én is adtam már cserepes növényt. Többször is.
2023. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár, én nő vagyok, lehet, hogy annyira nem vagyok képben, hogy fiúk között mi számít gáznak, de szerintem ilyen formában egyáltalán nem az. Legalább olyan ajándékot adsz neki, amit tényleg szeretne, és biztos örülni fog neki.

Tedd bele egy papírzacskóba, így biztosan nem lesz olyan feelingje az átadásnak, mint amikor egy férfi ad virágot egy nőnek. Vagy ha van lehetőséged rá, akkor intézd úgy, hogy nem átadod neki, hanem leteszed valahova a növényt, pl. a szobájában, vagy a koliban, stb.

Nemtudom, milyen növényről van szó, mert a kérdésben virágot írsz, de amúgy virágzó növényből sem ajánlatos olyat venni, ami éppen ezerrel virágzik, mivel valószínűleg jól fel van turbózva, és nem lesz hosszú életű. Tehát nem is virágot adsz neki, hanem egy sima, zöld növényt. Nem lesz gáz! :)

2023. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!