Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nők tényleg inkább akarnak...

A nők tényleg inkább akarnak ellenkező neműekkel barátkozni, mint a férfiak, ha igen miért?

Figyelt kérdés
2023. okt. 15. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert sok nő rosszindulatú, jópofizik a szemedbe és a hátad mögött kibeszél. Persze nem mindenki ilyen, de nehéz valódi jö barátnőt találni. Egy férfi barátsága jó tud lenni, de persze azt is nehéz megtalálni, hogy ne olyan legyen, akinek hátsószándéka van.
2023. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
egyetértek az elsővel.. egy fiú barát többet és bármennyi kamus magamutató csajnál.. de sajnos egy férfi sem hajlandó csak barátkozásra, nekem sosem volt velük szerencsém
2023. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

A környezetemben lèvő nők csak a gyerekeikről beszèlnek, az "urukról", meg a főzèsről.

A fèrfiaknak általában gyerekvállalás után is megmarad a szemèlyisègük, ès lehet velük beszèlni másról is.

2023. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos egyetértek az elsővel. Nekem is férfi a legjobb "barinőm", mert vele tudok értelmes beszélgetéseket lefolytatni és nem kell azt hallgatnom, hogy mit főzzek ma pilláshoz kell mennem meg a szomszéd nője kivel volt stb

Tisztelet a kivételnek.

2023. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kitana. ***** válasza:

Azért szeretek jobban, mert vevőbbek a humorra, komolytalankodásra, egyébként a női témákkal sincs bajom, ezekhez is hozzá tudok szólni, én is szoktam főzni, jártam körmöshöz, sminkelek, szeretem a ruhákat… Mondjuk a főzést nem sorolom a női témákhoz, srácismerősökkel is szóba szokott kerülni. De egyébként ezek a semmilyen témák is maximum munkahelyen merülnek fel, ahol nem megyünk bele nagyon komoly dolgokba, van 1-2 barátnőm, akivel bármiről tudunk beszélni, meg hülyéskedni is. Viszont ilyen környezetben, ahol a small talk van előtérben, ott a férfiakkal sokkal jobb dumálni általában, mert már a legelejétől is lazák, mikor még nem ismeritek egymást annyira, a nőkkel tovább tart jó viszonyt kialakítani.

És nekem (meg sok embernek) a humor egy jó kapcsolódási pont, előbb leszek jó barát azzal, akivel sokat nevetünk eleinte és utána jöhet bármilyen téma, mint azzal, akivel mondjuk csak elcsevegünk pár receptről, lehet ez is egy hasznos beszélgetés, mert hallok valami jó tippet, de ettől nem fogom úgy érezni, hogy na, én vele szeretnék több időt is tölteni, komolyabban megismerni.

2023. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!