Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a "legjobb...

Csaknézelodokhello kérdése:

Mit csináljak ha a "legjobb barátnőm" elöbb választaná a párját mint engem és ezt szeretettel ki is mutatja?

Figyelt kérdés
mármint semmi bajom, hogy őt választaná de semmi se érdekli ami velem kapcsolatos. Mindig csak a párja érdekeit tartja a szeme elött, sose kérdezi, hogy velem mi van és egyáltalán nem érdekelné ha én nem lennék mert meglenne a párjával. Nem vagyok féltékeny nekem is van kapcsolatom csak igazságtalannak érzem, hogy én ott vagyok neki amikor szüksége lenne valakire de ha nekem kell segítség nem tud segíteni mert a párjával irogat vagy a párjának kell segítség. 17/L :D

2023. okt. 15. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem barát, hagyd a francba.
2023. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
95%
Most már a kor előrehaladtával egyre többször botlasz ilyenbe. Elérkezett az az időszak az életetekbe, amikor a fajfenntartási funkciók élveznek privilégiumot a barátsággal szemben. Majd 40 körül újra a barátságoké lesz a főszerep.
2023. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha lennének női barátaim (1 talán van) akkor számomra is ez sajnos egyenlő lenne azzal hogy a másik emberrel már nem érdemes törődni.



De pont az ilyenek miatt nincsenek női barátnőim. Az egyik volt osztálytársamnak kb fél évig könyörögtem hogy jöjjön velem edzeni, segítek neki. De ő depressziós volt szülés után és jaj a párja így meg úgy. Amikor összejött vele is tudta, hogy iszik..

2023. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem értem, mit akarsz akkor tőle. keress mást
2023. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem barát, felőle full fel is fordulhatnál. Hagyd a francba.
2023. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!