Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakit sokat támadnak az...

Ha valakit sokat támadnak az azért van mert gyengének ítélik meg illetve a külseje nem megfelelő ahhoz, hogy elfogadják és tiszteljék?

Figyelt kérdés
2023. okt. 20. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
ja
2023. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Is-is, de ez függ az illető kompetenciájától is illetve az egészségügyi állapotától.
2023. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy hozzám nagyon közel álló, és intelligens ember azt mondta egyszer, hogy "áldozat kinézetem" van.


Akinek alacsony az önbizalma, az elárulja magát mikromozgásokkal, mimikával, testtartással, hiába mást mutat mondjuk verbális kommunikációban.

2023. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3


“ Akinek alacsony az önbizalma, az elárulja magát mikromozgásokkal, mimikával, testtartással, hiába mást mutat mondjuk verbális kommunikációban.”


Igen, és véleményem szerint a legtöbb emberben megvan az a ragadozói ösztön, hogy amikor megérzi a vérszagot akkor nem tud ellenállni és élvezetből beleállnak abba akit gyengének éreznek.


Ez lehet evolúciós, lehet az őskorban egyszerűen leölték a gyengéket, most meg a törvények miatt nem tudják megtenni, ezért csupán a törvény által megengedett eszközökkel próbálják őket kivetni.

2023. okt. 20. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogyha ezt ennyire tudod akkor minek kérdezed? Megválaszoltad saját magadnak a kérdést.
2023. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 mert nem biztos hgy a kérdés kiírásakor eszébe jutott
2023. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

“ Akinek alacsony az önbizalma, az elárulja magát mikromozgásokkal, mimikával, testtartással, hiába mást mutat mondjuk verbális kommunikációban.”


Szerintem nem csak. Ha a külsőd férfiként nem erős robosztus, félelmetes akkor nem fognak félni tőled, simán megtámadnak. Tehát ha béna a külsőd akkor a legtöbb ember személyiségre is bénának fog tartani és bármit teszel olyan bénának fog hatni a szemükben. Ezért a sorsod megpecsételődött, béna skatulyában kell leélned életed.

Ami nagyon rossz és frusztráló. És megutálsz minden embert.

2023. okt. 20. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha valaki kötözködni akar, úgyis beléd köt. Valaki így próbál ismerkedni. Az ilyeneket elküldöm a pi.csába, vagy magasról leszarom. Ha ismerkedni akar ne így tegye, mert megvetem az ilyen személyeket.

Ha túlságosan meg akarsz másnak felelni, nem egyenes a tartásod, nem határozott és hangos a beszéded, nem társaságban mozogsz nagyobb az esélye. Ne vedd magadra az áldozat szerepet.

2023. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

3. válaszoló vagyok, a válaszomat nőként írtam. Ebből a szempontból is elgondolkodtató ismerősöm elmélete

2023. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!