Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hirtelen jövő unszimpátia?

Hirtelen jövő unszimpátia?

Figyelt kérdés
Volt már mással olyan hogy egy jó barátja irányába egyik pillanatról a másikra unszimpátiát kezdett el érezni, és evégett már nem akart annyira barátkozni vele?

2023. okt. 23. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátok még nem voltunk ugyan, csak inkább haveri szinten álltunk. Utolsó találkozásunk alkalmával nagyon megbántott, bunkón viselkedett velem, aztán már nem találkoztunk többet és megszakítottam vele minden kapcsolatot. Rájöttem, hogy már korábban is voltak intő jelek, hogy ez nem lesz hosszú életű közöttünk.
2023. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
89%
Igen, előfordulhat mindenkivel. Sokszor elég csak egy szag (feromon), vagy egy bántó élű mondat, egy be nem tartott ígéret, stb.
2023. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha no az illeto,tudd be a hormonoknak a hangulatvaltozast. Nem unszinpatia az,csak a hormonok.
2023. okt. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es valaszolo mik voltak az into jelek?
2023. okt. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4#

Ha társaságban voltunk, akkor az asztalnál kerülte a szemkontaktusokat velem, nem nagyon szólt hozzám, a végén már arra is vetemedett, hogy rámkiabált, meg kritizált, beszólt ezerrel, nem zavarta hogy mások is látják és hallják. Levegőnek is nézett, mintha épp csak eltűrte volna a jelenlétem.

2023. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!