Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy valaki eleinte kimondottan ellenszenves volt vagy utáltátok egymást, később mégis közel kerültetek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Akár baráti, kollegiális vagy párkapcsolati szinten. Mi volt a történet?

2023. okt. 8. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fordítva! :D
2023. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Semmi extra nem volt. Mindig elég bunkón viselkedett, de aztán lassan egyre többet beszélgettünk, és kiderült, hogy nagyon jófej. Elsőre félreismert engem, és azért bunkóskodott, de ő is megismert engem jobban, és rájött, hogy nem olyan vagyok, mint gondolta.

Az ellenkezője többször fordult elő.

2023. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

A párom évekig "ellenség" volt, egy tankörbe jártunk az egyetemen, de kifejezetten ellenszenves volt számomra és viszont is, gyakorlatilag csak köszöntünk, ha muszáj volt, ez volt az összes kommunikáció.

A diploma után jó tíz évig nem találkoztunk, utána véletlen egy közös imerösnél futottunk össze, életünkben elöször elkezdtünk beszélgetni, felfedeztük, hogy rengeteg minden van, ami mindkettönket érdekel, meg hogy jól megértjük egymást és barátok lettünk.

Kb egy év múlva a barátságból szerelem és házasság lett, sok éve élünk együtt, kifejezetten boldogan.

2023. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Mind1.
2023. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátommal egész gyerek és kamasz korunkban ellenséges bandák tagjai voltunk, én skinhead ö fehércigány
2023. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét sztori, kocsmázás után szembetalálkoztunk az utcán, ők is részegek, mi is részegek, nagy bunyó lett, mi ketten meg ott álltunk a verekedő tömeg mellett mint két f@sz… egyszercsak odamentem hozzá, megkérdeztem, hogy bunyózzunk e mi is, van e kedve, vagy bemehetnénk a kocsmába inni egyet… olyan szitu volt, mint egy rossz vígjátékban… reggelre már elég jó viszonyunk volt, aztán egyre gyakrabban ha összefutottunk, mindig ittunk egy sört… engem is őt is csesztettek a haverok, hogy minek lógunk egymással, aztán 2 évtized alatt az én haverjaim is kikoptak meg az övéi is, így szép lassan legjobb barátok lettünk, még az esküvőn is én voltam a tanuja, nálunk pedig ő a vőfély
2023. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazi kapcsolatban még nem, online viszont igen. Sajnos a jóból lett gyakrabban elhidegülés, gyűlölet.
2023. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!