Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az jó jel lehet, ha a nő azt...

Az jó jel lehet, ha a nő azt mondja a pasinak aki csinosan van felöltözve, hogy nagyon jól nézel ki?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást elég jól, de nem tudom ezt hová tenni, lehet ez egy apró jelzés a nő részéről? Gondolom a nők nem mondják csak úgy hogy kedveskedjen, ha nem tetszik a pasi neki? Vagy abszolút nincs mögötte semmi?
2023. okt. 24. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Kérdezd meg a nőt. Te ismered, te tudod eldönteni.
2023. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ha kiábrándítalak, de én nőként meg szoktam dícsérni a férfi kollégáimat, ha jól néznek ki, vagy elegánsan felöltöznek, minden hátsó szándék nélkül. Tudod, ez bizony szint felett a kedves szavakba nem gondolunk bele mindent.
2023. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha ronda nő, akkor tök mindegy.
2023. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ok köszi!

Csak fura volt hogy mellém állt egy közös rendezvényen, és tényként közölte!

Nem, nem ronda a nő!

2023. okt. 24. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint nem. Mármint nem úgy. Legfeljebb jegyben járó lányok mondanak ilyet egy agglegénynek az ismerettségi körben. Talán őszintén díjazzák, hogy jól nézel ki, intelligens vagy stb., de tartós párkapcsolatra alkalmatlan. Más nőknek próbálnak majd beajánlani...
2023. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom jó drága, márkás cuccokba öltöztél, azért dicsért meg. Látja rajtad hogy sok a pénzed.
2023. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem adok ezekre a small talk-os szövegekre.
2023. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfiként én is őszintén megdicsérem azt aki jól néz ki minden hátsó szándék nélkül. Viccen kívül szerintem ez az egyetlen őszinte reakció a mai világban.
2023. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!