Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátsághoz is kell egyfajta...

Barátsághoz is kell egyfajta kémia vagy mitől alakulnak ki a barátságok?

Figyelt kérdés
Többször Volt már olyan hogy randiztam egy nővel és teljesen jól elbeszélgettünk jól éreztem magam vele és megbeszéltük hogy barátok leszünk. Végül nem alakult ki semmi, nem találkoztunk nem volt rá hajlandóság, viszont volt olyan is hogy randiztam egy lánnyal ugyanolyan jól elbeszélgettem éreztem hogy ez tök jó, de olyan szexuális kémia itt sem volt, viszont barátság érdekes módon kialakult, mert sokszor összejárunk, beszélgetünk, főzzünk, étterembe járunk,, filmezünk, sőt még együtt is aludtunk de szex sosem volt...miért van az hogy nem mindegyiknél alakult ki barátság pedig jól elbeszélgettünk
2023. okt. 29. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátsághoz is egy csomó minden kell. A kémia, a személyiségek, a hajlandóság...
2023. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

A micsodához? :D

"If you need a friend, get a dog. "

Nincs barátság. Érdekek vannak. Az, akivel azóta is találkozol, talált vmit, ami kell tőled. A másik ilyet nem talált.

2023. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

2# Ha igazad is lenne, nem feltétlen tárgyiasult dolog az ami a másiktól kell.

Lehet ez megértés, szellemi "táplálék". Erre is szükség van. Ha semmi közös "érdek" nincs, valóban minek találkozni.

2023. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Kozos hullamhossz kell.
2023. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom és szeretet kéne hozzá, de legalább az egyik nincs meg szinte senkiben, de sokakban egyik sem. Egyedül gyerekekben sikerült megtalálni mindezt, a generációs különbség ellenére jól megvagyunk. Csak attól tartok ahogy felnőnek ez megváltozik.
2023. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!