Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már azért szakítottál...

Volt már azért szakítottál meg egy "barátságot" mert rájöttél csak lelki szemetesnek kellesz és ki is használnak? Mennyi idő után és hogy léptél ki belőle?

Figyelt kérdés
Akár ellenkező nemű akár azonos nemű volt a "barátod"
2023. nov. 4. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen, jó pl nekem olyan volt hogy csalódtam a személyben.Továbbra is beszéltünk de a találkozásokat visszább vettem, lemondtam stb.Visszább vettem az irkálásból is, nem osztottam meg vele már a magánéletem és szépen lassan elhanyagoltuk egymást, és ez így szuper.Nem akarok magyarázkodni mit miért csalódtam benne.másfél hónapja nem beszéltem vele.
2023. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2023. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, szépen módszeresen leépítettem, azóta jobb az èletem.
2023. nov. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
51%
Nekem is volt, elsőnek próbáltam minél többet ignorálni, de őt nem lehetett lerázni, ezért nyugodt körülmények között elmondtam mindent róla, ami bántott, és hogy én hogyan látom a dolgokat. Megbeszéltül szépen, bár éreztem, hogy megsértettem, de legalább azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, hogy kikerültem egy olyan kapcsolatból, ami csak nyűg, és nem igazi.
2023. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyenben részem.

4-5 éves, gimis "barátság" volt; minden problémát felnagyítva adott nekem elő, mindenkit szidott, majd egy levegővétellel később ment is az illetőhöz jópofizni. A végére már csak a panaszkodásából, más szidalmazásából állt minden kommunikációnk.


Eleinte én is próbáltam ignorálni, csakhogy akkor még jobban fújta a magáét. Utána próbáltam leülni vele, és nyugodtan megbeszélni ezt, ennek pedig csakis 2féle kimenetele volt; 1) vagy eljátszotta, hogy nem hallja, amit mondok és nem reagált, vagy 2) azt mondta, "én állandóan csak bántom őt". Ennek a beszélgetésnek talán 3x futottunk neki, de az utolsó elég nagy veszekedéssel ért véget, és még ő ripakodott rám, hogy ne szóljak hozzá többet. Amikor azt feleltem, "az megoldható", láttam az arcán, hogy kapcsolt, de akkor már sétáltam el.

Utána hónapokig nem beszéltünk, és végül ő nyitott, hogy próbáljuk ezt helyrehozni. Beszélgettünk egyet, neki futottunk még 1x, de hamar kiderült, hogy ő nem változott semmit sem. Onnantól viszont hamar elhalt az egész, magától.

nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!