Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszélgessek üzenetben...

Miről beszélgessek üzenetben valakivel?

Figyelt kérdés

Voltam egy pár hónapja cserediákprogramon, ott megismertem egy tök kedves lányt, nagyon jól éreztük magunkat együtt meg minden. Én nagyon szeretném vele tartani a kapcsolatot, mert nagyon kedves, vicces, okos és tök jó lenne jókat beszélgetni vele. Csak hát fogalmam sincs miről.

Nézegettem ilyen oldalakat ahol voltak ilyen beszélgetés témák, hogy hobbi meg filmek, de... Igazából annyira nem ismerjük még egymást, nem tudom hogy mi a hobbija, vagy ilyesmi, meg amúgy is... Olyan fura lenne szerintem, ha csak úgy ráírnék, egy random kérdéssel... Esetleg valakinek ötlet, milyen nem túl sablonos dologról tudnánk beszélgetni? 🙏



2023. nov. 5. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez így kérdés, akkor én nem erőltetném az egészet. Ha egyikőtök sem árul el eleget magáról, és egyikőtök sem érzékeny eléggé arra, hogy az ilyen szálakat tovább vigye, akkor nem értem, miért kell ezt erőltetni.
2023. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehet erőltetni
2023. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Egy beszélgetést nem lehet tervezni. Értsétek meg végre. Önbizalmat kell építeni.
2023. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, megkéred, hogy írjon valamit magáról, mert szeretnéd jobban megismerni és egyúttal írj valamit magadról. Csak lesz valami közös téma, ami hozza többit! Könyvek, film, zene, akármi.
2023. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha azt se tudod mit beszélgetnél vele, akkor felesleges erőlködni. Beszélgess olyannal, aki valóban érdekel
2023. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!