Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg a szobatárs...

Hogyan mondjam meg a szobatársaimnak, hogy ne beszélgessenek mindig celebhírekről?

Figyelt kérdés

Középsulis vagyok és kollégiumban élek. A 3 szobatársam FOLYTON celebpletykákról beszélget. Minden reggel és délután ezt kell hallgatnom, folyamatosan. Este meg nézik a realityket. Egyszer már mondtam nekik hogy ez elég éretlen beszédtéma, erre kiröhögtek. Állandóan ez a téma, még éjszaka is dumálnak ezekről én meg nem tudok aludni ehelyett hallgatnom kell ezt.

Mit csináljak hogy abbahagyják?



2022. ápr. 28. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Arra megkérheted őket, hogy éjszaka már ne beszélgessenek, mert késő van és szeretnél aludni, de azt nem szabhatod meg, hogy miről beszélhetnek és miről nem. Elhiszem, hogy számodra idegesítő és meg is értem, de akkor se tudod befolyásolni és hiába szólsz érte, nem lesz hatása. Ha őket csak ez foglalkoztatja, akkor csinálhatsz te bármit, nem lesz változás. Használj valami jó hangszűrős fejhallgatót, az valamennyire segít a problémádon.
2022. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg nekik, hogy a Vajna Tímea szerint újabban nagyon nem trendi celebletykákról beszélgetni este nyolc– és reggel nyolc óra közötti időben a magyar kollégiumokban.
2022. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%
Ezt nagyon sehogy, más emberek beszélgetését nem igazán lehet cenzúrázni. Főleg, ha a téma maga ártalmatlan. Elmondhatod, hogy téged ez mennyire idegesít, de max a viszonyotok fog megromlani tőle. Engem is kiakasztana, ha valaki közölné, hogy nem beszélhetek a kedvenc témáimról. Mondom mindezt úgy, hogy engem is ki lehet kergetni a világból a búlvár hírekkel.
2022. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Mindenki arról beszélget, amiről akar. Ők ilyen igénytelen, egy bitos, proligyerekek. Nem változtathatod meg őket. Viszont azt kérheted, hogy 10 után már hagyjanak aludni. Egyébiránt fülhallgató, kiváló nyelvi programok vannak.
2022. jún. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!