Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az nem tisztességtelenség, ha...

Barito kérdése:

Az nem tisztességtelenség, ha valaki egy egyenes, és normális kérdésre szándékosan nem ad egyenes választ?

Figyelt kérdés
Terel, süketet játszik, visszakérdez.
2023. nov. 6. 14:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdéstől függ.

Ha intim szférát, magánügyet érint, ha tolakodó, akkor a rugalmas kitérés a válasz elől indokolt.


Nem azt mondja, hogy kikéri magának, nem küld el a fenébe, hanem kitér, hallgat, hümmög, stb., jelzi, hogy ez nem kívánatos, beszéljetek másról.

nov. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok.

Az is lehet, hogy nincs határozott válasza a kérdésre, bizonytalan, nincs elég infója.

Vagy kínos neki valamiért.


Mindig a kontextustól, a konkrét kérdéstől és a kérdező szemémyétől függ.

nov. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Azt kérdeztem az illetőtől, hogy telt a napja. Erre az egyszerű, normális, nem intim kérdésre művelte az amit művelt. Jóban voltunk, de egy idegentől sem "nyomulós" ez a kérdés.


Ha nem akar valaki válaszolni, mondja ki, hogy nem akar. Ez a tisztességes, és egyenes. Vagy válaszoljon becsületesen a kérdésre.

nov. 21. 08:02
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok felesleges kérdés van és sokan nem akarnak hülyeségekkel foglalkozni. Ha megmondja, akkor megharagszol. Vedd úgy, hogy azt mondta, hogy leszrja a hülye kérdésed. Olvass a betűk közt
dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

13/ Kérdező

De! Az bizony, hogy hogy telt a napod, a magánszféra.

dec. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Most visszaigazolást vársz kérdező? Vagy egy amolyan neked van igazad választ?

Nem kötelessége kommunikálnia veled, képzeld az embereknek joga van eldönteni, hogy mire válaszol vagy mire nem, ahhoz is joga van, hogy eldöntse kivel tölti az idejét. Semmi értelme kiemelni a kérdést.

dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Igazad van, előző, szabad akarata van a másik félnek.
dec. 25. 12:13
 18/24 NTBS ***** válasza:
Helyzetfüggő.
jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A hogy telt a napod nem maganszfera serto kerdes.Lehet ra annyit irni hogy jol,atlagosan vagy megszokottan ha valaki nem akar reszletekbe menni.Zavaro lehet ha valaki mindennap ezt megkerdezi es az illetot zavarja ha surun irnak neki.Engem olyan esetben zavarna.

A nem tartozm magyarazattal az olyan lerazos valasz ha baratrol van szo.Nekem egy baratnom ilyen stilusban valaszolt mikor a megbeszelt dolgokra kitero valaszt adott vagy felrevezetett es sokadik esetben rakerdeztem es még neki allt feljebb.Aki fontos nekunk azzal nem olyan stilusban beszelunk.Es az oszinte ha valaki megmondja most ezert vagy azert nem alkalmas a talalka minthogy kifogasokat gyart es kiderul az nem igaz.

márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm előző, és igazad van.
márc. 10. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!