Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt, hogy elveszítettétek...

Volt, hogy elveszítettétek egy barátotokat kábítószer miatt?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen halálról beszélek. Milyen volt végignézni, ahogy lecsúszik? Tudtatok neki segíteni?

2023. nov. 6. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagyok drogleszoktato kozpont.


Van munkam,amihez ertek. Azt csinalom. A barataimat nem kezelem,mert nem ertek hozza.


Csak magamhoz hasonlo nem drogozo emberekkel baratkozom.

2023. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Jah:/ abbahagytak es kikerultek a haveri korbol
2023. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Itt arról beszélek, hogyha esetleg fiatalkorotodban fogyasztottál volna kábítószert, milyen volt végignézni, ahogy a társaid bennemaradnak.

2023. nov. 6. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen kipróbáltam a marihuánát, az akkori baráti társasággal. Havonta 1-2 alkalommal csináltuk kb... 2 évig. Én letettem és elfelejtettem végleg.

Sajnos voltak olyan emberek, akik tovább mentek a drogok világán, és rászoktak a szintetikus drogokra. Ennek már lassan 10 éve, ők a mai napig a drogok rabjai. Elég durván leépültek, mind fizikálisan és mentálisan is. Egyik barátom, végig járta az ország sok drogelvonóját, de csak addig tudott tiszta maradni, ameddig odabent volt. Ő mindent kipróbált amihez csak hozzá tudott jutni, de ősszintén elmondta hogy nem is szeretne végleg leszokni ezekről. Szomorú így látni őt, és másokat is, akiket ismertem.

2023. nov. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
En kb csak "drogosokat" ismerek, bar foleg fuvesek (azt nem tartom ugymond drognak, pianal nem karosabb) Tobbi cucc csak neha. Nincs veluk gond csak ha vki gyenge es az iranyitja.. a legtobben ugyanugy dolgoznak, edzenek meg stb attol meg h elszivnak este egy cigit.
2023. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha nem is barátot, de ismerőst igen. A srác évekig drogozott, mindenfélét tolt. Sajnálom, de azt kell mondjam link alak lett egy idő után. Egyszercsak begajdult, és felakasztotta magát. Ez tavaly volt. Borítékolni lehetett, hogy fiatalon végzi. 28 éves volt.
2023. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen,menő építészmérnök volt,mindenki szerette,jó kapcsolatai, gyönyörű egészséges-okos fia.De ő a drogok hatására fölakasztotta magát kb.40 évesen.

Egy másik, sikeres vállalkozó, kb. 3 évet bír párkapcsolatban amikben soha jobbat nem lehet kívánni, de 39 évesen drogfüggő,félarca el van mozdulva, össze vissza hazudozik.Nagy hasa van, de szürke az egész ember.2-szer pszichiátrián kötött ki, azt hazudja nem használja már, de lerí róla H nagyon is használja.

Szörnyű H mit tesz a drog és alkohol az emberekkel...

2023. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az összes fiatalkori barátomat elvesztettem emiatt, mert sok sok évnyi függés utána egy nap arra ébredtem, hogy ha nem szakítok meg minden kapcsolatot velük, akkor visszafordíthatatlanul végem lesz. Ennek már jó pár éve, azóta teljesen tiszta vagyok, és bár néha hiányoznak, tudom, hogy nem lenne jó vége.

Ők a mai napig, 20+ éve használnak valamit...

2023. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
volt egy jóbarátom aki még a középiskola elején csúszott rá a cuccosra. Öt év alatt fokozatosan torzult el a személyisége, majd a 20as évei elején börtönbe is került. Azóta eltelt 15 év, de ezalatt többet volt bent, mint kint. Kár érte, mert iszonyú tehetséges embernek indult nagy potenciállal.
2023. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!