Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú vagyok és az egyik lány...

Fiú vagyok és az egyik lány osztálytársam ma lekurvázott ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nem csináltam, vagy mondtam semmit amikor ezt mondta csak simán egyhelyben álltam és egy haverommal dumáltam már nem is tudom miről.

nov. 9. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Életemben nem hallottam még olyat, hogy ezt egy nő mondja egy férfira, vagy lány fiura mindegy
nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nincs jelentősége, mondhatta volna azt is hogy .asz. Maximum azt lehetne belelátni, hogy vinnyogsz, sírsz, nyávogsz, pletykálsz, panaszkodsz mint egy kislány és erre kaptál egy ilyen reakciót.
nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy otthon is ezt hallja, tehát vagy az édesanyja űzi ezt a nemes foglalkozást, vagy az édesapja vesz igénybe ilyen jellegű szolgáltatást.
nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az ilyen színvonalon álló egyénekkel nem is kell foglalkozni. Nem téged minősít, hanem őt, úgyhogy let’s move on!
nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Kérdezd meg tőle, hogy selyemfiúra, vagy hímringyóra gondolt (mert nem mindegy). :D
nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha fiatalok vagytok, arra gondolnék, hogy nincs tisztában a szó jelentesével.
nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mar úgy fiatalok hogy sulisok, kamaszok...
nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki es egy kis hulye tyuk, mas nem lenne logikus. Akkor mondhatna, ha eladtad volna a lelked valami kozos ugyben.
nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!