Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet válaszolni, ha egy...

Mit lehet válaszolni, ha egy ellenkező nemű barátod ezt irja neked? Lent.

Figyelt kérdés
Ellenkező nemű sprottársammal nagyon jó lett a kapcsolatunk, a szavaival élve, a legjobb barátja vagyok neki, jól kijövünk egymással. Munka kapcsán voltak nehéz napjaim, ezt ő meglátta rajtam, de aztán mostanra rendeződtek a dolgaim, erre azt írta hogy "nagyon örül neki, hiszen azt szeretné hogy boldog legyek, hiszen mi nagyon jó baráok vagyunk" plusz egy piros szivecske a mondat végén. Nagyon sokat foglalkozik törődik velem, néha már azt érzem mintha anyáskodna felettem, persze mert szeret mint barátot, ami nem gond csak azt nem tudom hogy ez biztos hogy csak baráti ragaszkodás lenne? Most alakul éppen egy kapcsolata! Szóval mit lehet valaszolni erre a kijelentesre amit írt, hogy ne értse félre?
nov. 18. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Ha nő, akkor természetes. A nők így szoktak írkálni alapból, viszont a férfiaknál annyira nem jellemző, hacsak nem ilyen a stílusa vagy femininebb, mint az átlag pasi.
nov. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
1-es vagyok. Nem érti félre semmilyen válaszod. Max. Te nem írsz szívecskét a végére. Ennyi.Egyébként ilyet én is írtam már másoknak. Ez ilyen sablon szöveg szinte. Elég erre egy "köszi, aranyos vagy" válasz.
nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!