Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lánybarátom, (én ffi)...

Van egy lánybarátom, (én ffi) de valamiért nem szeretnék vele találkozni, megutáltam volna?

Figyelt kérdés
Néha többet akart volna tőlem, aztán visszament az exhez, lett masik pasija, majd megint engem akart, megmaradtunk barátok, mindig mondja hogy nagyon szeret, barátilag. Mintha hullámozna. Mostanában is találkozni, beszélgetni szeretne, de azt érzem hogy én már nem. Akkor jó ha mem keres! Miért lehet ez hogy nem akarok vele találkozni?
nov. 19. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok egyik lány barátommal.

Az lehet az oka, hogy elfogyott a türelmed, és nagyon helyesen meguntad a játszadozását.

nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bizalomvesztés. Érthető.

Nem akarsz újabb csalódást.

nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na akkor nem csak én vagyok így! Igen a játszadozásait unhattam meg, en nem jönnék vele össze már, eljatszotta párszor. Hogy csak barátnak tekint, aztán meg rámmászott.
nov. 19. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Erre mondjak,h p.unci vagy,ha megsertodsz. :D
nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!