Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a legjobb barátnőm megkérem...

Ha a legjobb barátnőm megkérem vásárolni mindent kibont, nem fog megváltozni?

Figyelt kérdés
Nagyon ritka, hogy bármi szívességet kérjek és igyekszem is viszonozni. Pl ahol ő jár van Rossmann, Müller a közelben. Néha megkértem, ha amúgy is megy vegyen pár apró dolgot, mert nincs lehetőségem eljutni oda és ha talizunk eltudja hozni, nem ajándékba kérem és nem nehéz, 1-2 kozmetikum, ilyesmi. Az a baj, hogy mindent kipróbál, mert kíváncsi. Már inkább nem kérek semmit se tőle egy ideje, mert nem szeretem, ha pl a krémet úgy kapom, hogy a barátnőm már letesztelte. Szóltam neki párszor, de azzal védekezett, hogy nem tudott ellenállni. Mit tegyek, hogy megváltozzon? Ha engem kér meg valaki szívességre eszembe se jut kibontani a vásárolt dolgokat.
nov. 21. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Rendelni nem lehet ezekről a helyekről? Vagy webshopból? Dm-nek van, azt tudom.
nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te magad intézd vagy futárral csomagautomatába , aki ilyen az megbizhatatlan, pletykás esetleg rámoccan a fickódra stb mert nem tud ellenállni .
nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát de bunkó. Rossmanntól én régebben rendeltem neten, úgy becsomagolták, a lakklemosó se folyt ki.
nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
cool story bro
nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek, hogy megváltozzon?"

Ez egy tök jó lecke az életre nézve, ugyanis erre a válasz: semmit. Beszéltél vele, jelezted, hogy ez zavar, ő pedig úgy döntött, hogy nem változtat a viselkedésén. Soha senkit nem tudsz erőszakkal változásra bírni. A továbbiakban se kérj tőle semmilyen hasonló szívességet, oldd meg másképpen. Ha meg rákérdez, akkor nyugodtan mondd meg neki miért.

nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!