Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen nehéz barátokat...

Miért ilyen nehéz barátokat találni, miért nem akarnak barátkozni az emberek?

Figyelt kérdés
Tök rossz egyedül, kapcsolatra alkalmatlan vagyok de barátkozni tök jó lenne, viszont nem akarnak barátkozni... Vannak kollégák is, tök jól elvagyunk de barátkozni nem akarnak , munkaidőn túl barátkozni sem akarnak
2023. nov. 23. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert mindenki csak rohan és semmire nincs ideje. Meg amúgy is elég nehéz manapság bármilyen kapcsolatot kialakítani.
2023. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Én maximum akkor tudnék barátkozni pláne ellenkező neművel, ha amúgy mellette lenne kapcsolatom, vagy legalább szexkapcsolatom.


Ha nincs senkim hosszú ideje akkor barátnak kösz de nem kell a másik.

2023. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Miért vagy alkalmatlan kapcsoltra?

Férfi vagy, vagy nő?

2023. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Férfi és aszexuális...
2023. nov. 23. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy barátság időt, energiát, figyelmet és türelmet igényel. Sokaknak ez sajnos nincs vagy lusták erre.
2023. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Én azért nem barátkozom már, mert a kapcsolatok fojtogatnak. Nemrég kellett emiatt leépítenem egy embert.
2023. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb ember magának való és abszolút megbízhatatlanok.

Akinek nem inge, de még az is közrejátszhat, hogy sokan szeretnek linkeskedni.

2023. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Figyu, senki nem fog veled kényszerből vagy sajnálatból barátkozni, ahhoz neked is tenni kéne valamit. Pl. a nyafogó embereket nem sokan szeretik.
2023. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Sok embernek a keze ügyében bármikor fellelhető és elérhető digitális kütyü emelkedett a legbizalmasabb szexuális cimborájává, - ezen túlmutató igénye pedig nincs, mert a kütyüknek hála, ki sem alakulhatott bennük ilyen irányú igény!
2023. nov. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt egy nagyobb baráti társaságom. Sajnos leépült. Mindenki ment jobbra balra. Azóta meg nincsenek barátaim és ja nagyon rosszérzés. Sokan nem igénylik, hogy én barátkozni akarok. Munkatársakkal meg elvből nem barátkozok! Az emberek többsége nem igényli a barátkozást, mert lusták. Ez az igazság.
nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!