Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyire keveset érek, hogy...

Ennyire keveset érek, hogy velem nem akarta tartani a barátságot?

Figyelt kérdés

Másokkal ellentétben valahogy nekem sosem voltak igaz barátságaim. Míg a gimiben voltunk, hol tartotta velem a barátságot ez a lány, hol pedig nem.

Össze sem vesztünk, és máris más lányokkal barátkozott újra. De mikor meg nem barátkozott vele senki visszajött hozzám. Mikor segítségre volt szüksége, mindig segítettem rajta. Mikor beteg volt is, meglátogattam.

De mikor náluk voltam is, megmondta mennyi ideig maradjak, pedig ha egy fél évben egyszer voltam náluk, nem mindig ültem ott.

Viszont visszahallottam azokat a dolgokat másoktól, amiket csak neki mondtam. Egyszer aztán csak megszakította velem a kapcsolatot, felhívtam, de éreztem, hogy nem akar velem beszélni, így nem is kerestem.

Szinte állandóan képeket posztol magáról, és az aktuális párjáról is, akivel teljesen tökéletes a kapcsolatuk. Nagy esküvője volt, de természetesen nem hívott meg, míg egy másik lányt a gimiből meg igen (bár ő szingli, én meg már nem).

Nem tudom miért, de mégis szarul esik, hogy nem tartotta velem a kapcsolatot.


nov. 23. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen "barátért" nem kár.
nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
71%

Tudom hogy rosszul esik, de ne légy szomorú miatta. Az ilyen nem barát...

Néha jobb egyedül mint olyanokkal körül véve akik ki beszélnek!

nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem ártana valódi barátokat keresni, nem ezt a szemétládát siratni csak azért, mert ő volt az egyetlen ... Nyilván nem keveset érsz, ezt magad se gondolhatod komolyan, akkor mért mondod, viszont nem dolgozol aktívan azon, hogy legyenek barátaid. Maguktól nem jönnek! Nem begubózni kell, hanem mindenfelé elmenni és kinyitni a szádat.
nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az onertekelesed,onbecsulesed rendben van? Mert olyankor tudunk sajnalni ilyen " barataagokat".Tapasztalat.Aki meg leossza rogton meddig van ideje rad az se barat.Persze lehet kivetel neha ha valakinek epp egy kave,vagy seta fer bele de nem mindig.Akinek fontosak vagyunk tud rank idot forditani nem csak akkor amikor neki kenyelmes es megfelelo.Kozben meg azert masokkal talalkozik.
nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!