Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátom,...

Az egyik legjobb barátom, imserősom mostanában nagyon keveset ad magára, mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátommal már több mint 4 éve ismerjük egymást, én tanulok, ő munka mellett kb hetente egyszer azért találkozunk. Mostanában vettem észre, hogy egyre kevesebbet foglalkozik úgymond a saját testével, példák: nem borotválkozik, egyáltalán nem ritkítja az arcszőrzetét. Koszos, és szakadt ruhákban jár, olyan darabokban amiben ha nem ismerném egy hajléktalanra gondolnék, egyébként eddig ezeket a minimum 25 éves koszos ruhákat sosem láttam rajta. Körülbelül 2 hete azt is észrevettem, hogy nagyon büdös! Izzadtság és vizelet szaga van az egész testének szerintem, mert ahogy megy mellettem végig érzem! Hogyan jelezzem ezt neki, hogy ne bántsam meg? Összefügghet azzal, hogy állítása szerint fél éve egyedül él? Érdekes, előtte teljesen tiszta volt mint egy átlagos ember, most meg csoda hogy a buszra így felengedik.

2023. szept. 23. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Depressziós lehet. Valahogy szakemberhez kellene segíteni.
2023. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem, ha a legjobb barátod, nem kellene megsértődnie azon, ha felhívod erre a figyelmét. Mondd meg neki kedvesen, hogy az utóbbi időben picit mintha elhagyta volna magát és kérdezd meg, hogy esetleg tudsz-e valamiben segíteni neki.
2023. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
62%
Attól függ hogy mi áll a háttérbe. Ugye említetted hogy fél éve egyedül él... lehet azis állhat a háttérben és depressziót okozott neki. De sztm próbálj meg többet megtudni hogy mi állhat a háttérbe, mi történt hogy ilyen lett. Hátha tudsz segíteni benne neki és szépen lassan megoldást keresni.ja es Jelezni úgy jelezhetned hogy simán kerdezed hogy tudnál e neki segíteni, vagy csak egyszeruen tudatni vele hogy ilyen lett és hátha ő is észreveszi és megprobal máshogy állni a dologhoz.
2023. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Te találkozol vele rendszeresen, gondolom azért a barátod, mert beszélgettek, tudtok egymásról ezt azt. Nálad jobban mi nem tudhatjuk mi baja
2023. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
14%
Am ez kicsit hülyén hangzik mer aztmondtam "attól függ mi áll a hatterbe" mikor pont azt próbálod kideríteni xD de vedd úgy hogy arra értettem hogy tényleg fontos kideriteni hogy mi áll a háttérbe oké xD?
2023. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thispain ***** válasza:
35%
Ez alapján több, mint valószínű, hogy igaz, amire gondolsz, és nincs hol laknia.
2023. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget srácok, megpróbálok vele beszélni erről, az erdeti kérdéshez még pár kiegészítést engedjetek meg! Az volt furcsa nekem még, hogy amikor a magánéletéről kérdezem pl, hogy milyen az élet így egyedül, vagy miket szokott csinálni otthon, semmire nem ad választ, vagy csak nagyon zavarosan! Ilyenkor rögtön tereli a témát és rólam kérdez, illetve a múltkor még volt egy olyan furcsa eset, hogy megbírságolták őt X összeggel az utcán mert nem volt nála semmi okirat amivel tudta volna magát igazolni, és, hogy nem tudnék-e neki segíteni kifizetni mert ő jelenleg nem tudja, de majd visszaadja. Természetesen ebben segítettem, és nem vártam honorációt mert régebben ő is segített nekem, de igen, ezek még furcsák voltak!
2023. szept. 23. 22:53
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos az is lehet, hogy drogozik, egyéb drága káros szenvedélye van. Mindenképp derítsd ki, mi áll a háttérben s ha fontos neked, segíts, ahogy tudsz.
2023. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!