Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetek egy fiú lelkébe...

Lehetek egy fiú lelkébe szerelmes? Akire testileg, szexuálisan nem gondolok úgy, viszont a társasága, hogy beszéljünk az nagyon hiányzik. Amúgy ha külsőre megdícsér, zavarban vagyok előtte. Ez csak barátság lenne?

Figyelt kérdés
Egyébként jóképű pasi, de most foglalt, tehát nem hajtanék rá!
nov. 24. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak te tudhatod, hogy szerelmes vagy-e vagy sem, de számomra amit leírtál az teljes mértékben szerelmet jelent.
nov. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha még éretlenebb vagy, akkor előfordul.
nov. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Igen, az a barátság. Imádod mint embert, de nem vonz. Ez nem atomfizika.
nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
#3: igen, de ahogyan arra utaltam, bizonyos korban még a szerelem inkább ilyen. Érettebb embereknél viszont a testiségnek kapcsolódnia kellene ehhez. Anélkül csak barátság.
nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, elgondolkozom rajta mi is van valójában bennem. Simogatás ölelkezés volt már közöttünk, sőt volt hogy majdnem megcsókoltam, de végül nem tettem, mert kicsit be voltam csiccsentve. Akkor, és ott nagyon bejött a srác.
nov. 24. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező? Mi lett a vége?
márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!