Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltál már szerelmes olyanba...

Voltál már szerelmes olyanba aki tabu? mi lett belőle?

Figyelt kérdés
óvodás koromban fiú unokatesómba,de hamar rájöttem,hogy azt nem szokták és el is múlt,már kinézetre se, meg rossz gyerek volt. elsős lettem ,8 évig végig szerelmes voltam egy fiúbarátomba,át is jært hozzánk játszani,de én sose tetszettem neki,szülei sem akarták volna,mert gazdagok,sokat jártak külföldre is nyaralni.középsuliban megszakadt a kapcsolat. barátnőm mindig az exeimmel járt utánam az nem zavart.11 èvesen egy fiú járni akart velem,de nekem a tesója jött be :p 20 évesen 3 évig voltam egy fiúval 2 évig együtt is laktunk,de ha nèha átjött a legjobb haverja szenvedtem,mert jobban bejött,és ő is próbált közeledni,pasimmal végül szakítottam és abból se lett semmi,barátságot nem akartam tönkretenni meg a fiú sem.mostani férjem is tabu volt,közös haverokkal programokra úgy mentünk,hogy egymás kezét se fogtuk meg,titokban kijött hozzám és összejöttünl. pár hónap után buktunk le,egyik fiú és lány haverunk kb 1 évig nem álltak szóba velünk( mi tetszettünk nekik). de utána túlléptek és minden a régi lett :)
2023. nov. 13. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Másod unokatesóm leszopattam egy buliban.
2023. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az unokahúgomba. Egyszer át is hívott, hogy segítsek neki felkészülni stat II. ZH-ra. Tanulás közben folyamatosan utalgatott a farkamra meg célzásokat tett, aztán a végén megkérdezte, hogyan hálálhatná meg a segítséget. Pénzt nyilván nem kérhettem érte, úgyhogy azt nyögtem ki, hogy majd természetben lefizeted. Erre letérdelt és leszopott.
2023. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyanba szerencsére még nem, aki tabu, olyanba viszont sajnos már igen, aki buta.
2023. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!