Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez jelentheti azt hogy rendezn...

Ez jelentheti azt hogy rendezni akarja a baràtsàgot?

Figyelt kérdés
Kb.ket honapja egy uzenetbeli szo valtas,vita soran azt mondta a baratsag megszakitasat javasolja.Kertem tisztazzuk,nem akarta.Voltak elozoleg is vitaink.Nem erzem ugy ezek a dolgok miatt meg kellett volna szakitani a baratsagot.Jo kommunikacioval,egymas erzeseinek figyelembe vetelevel rendezheto lett volna.Mergezonek is nevezte a kapcsolatot,ha az volt ugy erzem nem miattam volt az.Ebben a ket honapban ahogy kerte egyaltalan nem jelentkeztem.Ram irt tegnap az ejszaka kellos kozepen,hogy remeli jol vagyok Meg azert ir mert ket konyvem nala van es szeretne visszaadni es behozna jovo het folyaman a munkahelyemre.Kicsit furcsallom az idopontot amikor irta,ilyen dolgokat nem ejszaka irok meg valakinek.Nem akarok hiu abrandokat kergetni hogy ujra baratnok leszunk,mert nem biztos hogy ez a celja.Nagyon megszenvedtem ezt az egeszet es magam se tudom mi lenne a jo,azokkal a hibakkal amiket csinalt nem lehetne folytatni. A konyveket visszakuldhette volna kozos ismerosok altal,lepasszolhatta volna a munkahelyen is ha nem vagyok ott.Meg csak jelentkezni se kellett volna emiatt. Egyaltalan nem is lett volna fontos a ket konyv.Az egyik egy fotokopia.
nov. 25. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyitni akár felèd, ès azzal, hogy felkeresett megadja a lehetősèget arra, hogy kicsit megnyugtassa a lelkèt, hogy nem ő a rossz ebben a sztoriban. Lehet, hogy megint veszekedès vagy sèrtettsèg lesz a vège ha elkezdtek beszèlgetni, de akkor azzal eldől, hogy nem kell ezt tovább erőltetni. Ha meg alázattal, tisztelettel elèd áll, hogy szeretnè megbeszèlni ès tisztázni, akkor mèg lehet jövője. Csak ismerd fel, mi a szándèk!
nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Nagyon jol irod voszinuleg meg akarja nyugtatni a lelket,hogy nem o a rossz a helyzetben.Az hogy szeretne- e tisztazni,megbeszelni nem tudom.De oka van a nyitasanak es ugy gondolom ez az ok nem a kolcson adott konyv.
nov. 26. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!